Непоп покриває скандальне будівництво, від якого постраждали сотні інвесторів, – Біловол

Непоп покриває скандальне будівництво, від якого постраждали сотні інвесторів, – Біловол
2130 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це йдеться в блозі політолога та аналітика Олексія Біловола у виданні Кореспондент.

Мова про ЖК “Відрадний-2”, який розташований на проспекті Комарова, 1, і близько чотирьох сотень родин, які купили квартири в цьому ЖК.

Інвестори заявили, що забудовники не виконують свої зобов’язання. Як стало відомо, забудовник безпосередньо пов’язаний з заступником Віталія Кличка – Непопом.

Ця сумна для багатьох людей історія почалася ще шість років тому, в 2015 році. Саме тоді на території НАУ почалося будівництво 24-поверхівки компанією ПрАТ “Фірма” Фундамент “, яку багато хто пов’язує з заступником голови КМДА Непопом.

У серпні 2019 року були здані в експлуатацію перші дві секції будинку, і з того часу, вже рівно два роки, ніякі роботи на даному будівництві не ведуться. Серед забудовників ЖК “Відрадний-2” є також фірми ТОВ “РК Траєкторія”, а управителем фонду фінансування будівництва (ФФБ) – ТОВ “Фінансова компанія (ФК)” Толока “.

У свою чергу, портал про нерухомість “ЛУН” вказує на те, що фактично останні дві компанії значаться девелоперами цього проекту, а генеральним підрядником зазначено саме ПрАТ “Фірма” Фундамент ” Непопа. При цьому перші інвестори даного ЖК укладали договори купівлі-продажу з КП “Житлоінвестбуд-УКБ”.

До речі, журналісти програми “Наші гроші”, як мінімум до 2019 року, пов’язували ПрАТ “Фірма” Фундамент ” з В’ячеславом Непопом, який з 2002 року по 2018 рік очолював згадане вище КП” Житлоінвестбуд-УКБ”. Саме при Непопі дане підприємство” заходило “в проєкт з будівництва ЖК “Відрадний-2” і “виходило” з нього.

bulava.info

Теги: Виталий Кличко,Кличкo,СГ Фундамент,В’ячеслав Непоп,ТОВ “Фінансова компанія (ФК)” Толока “.,будівництво, інвестори,Украина,Україна,Кличко,Виталий Кличко Википедия,мер Києва,Мер Києва Кличко,Мер Києва Виталий Кличко,мэр,мэр Киева, мэр Киева Виталий Кличко ,мэр Киева Кличко,Непоп,Вячеслав Непоп,КМДА,НАУ,Біловол,ПрАТ “Фірма” Фундамент “,ЖК “Відрадний-2”,ЖК Відрадний-2,Відрадний-2,ТОВ “РК Траєкторія”,ТОВ РК Траєкторія,РК Траєкторія,ТОВ, ТОВ “Фінансова компанія (ФК)” Толока “,КП “Житлоінвестбуд-УКБ”,КП Житлоінвестбуд-УКБ,Житлоінвестбуд-УКБ,Олексій Біловол
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео