Медведчук та Сєчін контролюють будівельну компанію, яка хоче забудувати Осокорки

Медведчук та Сєчін контролюють будівельну компанію, яка хоче забудувати Осокорки
2350 ПЕРЕГЛЯДІВ

ЗМІ неодноразово писали про слід голови “Роснафти” Ігоря Сєчіна в забудові території 11-го мікрорайону житлового масиву Позняки-Західні комп. Історія з забудови цього мікрорайону почалася ще за часів Олександра Омельченка. Тоді будівельній компанії ТОВ “Академ-Клуб” пов’язаній із забудовником Максимом Микитасем, було надано в оренду на 25 років дві ділянки землі розміром у 24,5 та 15,73 гектара.

Після того, як у 2019 році НАБУ і САП оголосили Микитасю підозру у справі про аферу з квартирами для Нацгвардії, він почав активно позбуватися проблемних структур. Нових власників знайшла й компанія ТОВ «Академ-клуб».

У 2019-му році серед засновників ТОВки опинилась кіпрська «Пілавер Лімітед» (Pilawer Limited), власниками якої значився Олександр Кісель з Угорщини та росіянка з громадянством Кіпру Марина Кармишева. Водночас виконавчим директором фірми ТОВ “Академ-Груп” став Ян Марченко, експомічник близького соратника Віктора Медведчука – нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака.

Тобто з 2019 року ТОВ “Академ-клуб” потрапляє в орбіту інтересів  Медведчука – Козака та росіянки з кіпрським громадянством – Марини Кармишевої. Якщо з першими прізвищами знайомий будь-який пересічний українець, то Марина заслуговує окремої уваги і додаткових роз’яснень.

У російських ЗМІ Кармишеву називають «гаманцем Сєчіна» через наближеність до голови «Роснефті». Їй належала частка в «Елекснет», де акціонерами виступають «Роснефть» та МКБ. У 2017 році Кармишева стала власником ще однієї «контори», що спеціалізується на нафтотрейдінгу – QHG Trading. В тому ж році QHG Trading отримала контракт від «Роснафта» на продаж від 4,5 – 11 млн тонн нафти до 2022 року. Фактично QHG Trading створювалася для «відмивання» нафтових грошей Сєчіна та Путіна, про що неодноразово писали у російських ЗМІ.

Крім того, у відкритих джерелах російських ЗМІ фігурувала інформація, що Марина Карбишева є власником такої собі кіпрської компанії RLA Group, що займається нафтовим трейдингом та об’єднує вже вищезгадану QHG Trading та ще низку компаній Ігоря Сечєна.

Фото: скрін з сайту компанії RLA Group

Журналісти ГО Центр медіарозслідувань «Булава» спільно з  командою Youcontrol дослідили витяги з кіпрського реєстру, які документально підтвердили зв’язок «гаманця Сечіна» Кармишевої з українською компанією ТОВ «Академ-клуб».

Фото: Витяги з реєстру Кіпру

З січня 2018 по червень 2019 року Кармишева обіймала посаду директора кіпрської офшорки RLA Development Group LTD. З січні 2018 року RLA Development Group LTD виступала акціонером ще однієї кіпрської компанії «Пілавер Лімітед» Pilawer limited яка наразі і є серед засновників української ТОВ “Академ-клуб”.

Нагадаємо, що Ігор Сєчін перебуває під санкціям України, США та Канади, тому соратників Медведчука можна об’єктивно звинувачувати у відмиванні незаконних грошей Сєчіна.

bulava.info

Теги: ТОВ “Академ-клуб”,ТОВ Академ-клуб,Академ-клуб,ТОВ,Украина,Україна, США ,Канада,Ігор Сєчін,Сєчін,Медведчук, Виктор Медведчук,Виктор Медведчук Википедия,RLA Development Group LTD,Кармишева,Пілавер Лімітед,Pilawer limited,RLA Group,компанія RLA Group,QHG Trading,Марина Карбишева,Карбишева,Роснефть,МКБ,Роснафта,Путін,Володимир Путін,Владимир Путин,Путин,Владимир Путин Википедия,Кіпр,ОПЗЖ,Козак,Тарас Козак, Угорщина,Олександр Кісель, Кісель,Олександр Омельченко, Омельченко,НАБУ,САП, Максим Микитась,Микитась
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео