Игорь Мизрах и Ксанті с премьерой новой песни «Властелин»

Игорь Мизрах и Ксанті с премьерой новой песни «Властелин»
2868 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лето 2021-го стало по-настоящему жарким, и это далеко не только за погодных условий. Так, поклонники творчества известного исполнителя Игоря Мизраха с уверенностью могут сказать, что их теплые, солнечные дни щедро наполнились ярким светом лучей новых песен любимого певца который не перестает приятно удивлять свою преданную публику.

Напомним, что в конце июля свет увидел новый альбом выдающегося музыкального исполнителя и продюсера Игоря Аркадьевича Мизраха под названием “Кардиограммы”. Сборник из одиннадцати песен включил в себя такие хиты как: “Мне уже не важно”, “Украденное солнце”, “Старый фотоальбом”, “Химия”, “Примадонна”, “Дай мне раз”, “Мой папа вырулит”, “Предупреждал”, “Амулеты”, “Птицы странники” и, собственно, “Кардиограммы”. А еще, любимец публики успел записать и ">представить дуэтную композицию под названием "Холодно" с народной артисткой Украины, послом мира - Натальей Шелепницкой.

Но тепла много не бывает, и лето еще не закончилось, а добавьте сюда еще призывы поклонников "еще ... еще ... на бис" ... Вот и Игорь Мизрах решил не сбавлять обороты и выпустить в свет очередную песню, которая с первых нот звучание заявила о себе, как бесспорный хит, что срывает публику и невольно заставляет рваться к танцу.

А еще - этот хит спет с непревзойденной, талантливой красавицей, любимицей миллионов слушателей … Вы уже и сами догадались - конечно, это Ксанти. Да и о песне, к представлению которой мы плавно переходим вы уже явно в курсе, ведь она после первого своего же звучания быстро как молния начала разлетаться не только по просторам интернета, а по сердцам истинных ценителей музыки. Да, да - это песня "Властелин".

Не будем утомлять вас текстом, а перейдем к самой песни. Но перед этим хотелось бы отметить, что “Властелин” Игоря Мизраха и Ксанти уже котируется на стриминговых платформах (Apple Music, Spotify и т.д.).

Ссылки на трек ↓

Apple Music

YouTube Music

Deezer 

Shazam

Amazon

Spotify

Tidal

А также одна общая смарт-ссылка, перейдя по которой можно выбрать удобную для прослушивания платформу:

Smartlink

Теги: Игорь Мизрах Амулеты любви,Мизрах Игорь Амулеты, Ксанти,Игорь Мизрах,Игорь Мизрах музыка,Игорь Мизрах песни,Властелин,Властелин песня, Игорь Мизрах Мой папа вырулит,Мой папа вырулит,Украденное солнце,Мизрах Игорь Украденное солнце, Игорь Мизрах кардиограммы любви,Ксанті,Мізрах Ігор Ксанті, Игорь Аркадьевич Мизрах, Мизрах И.А,Мизрах творчество,Мизрах Ксанти,Украина,Мизрах,Україна,Мізрах, Ігор Аркадійович Мізрах,Ігор Мізрах
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео