Марина Корнієнко – «Про матеріальну допомогу малозабезпеченим багатодітним сім’ям для підготовки дітей до навчального року»

Марина Корнієнко – «Про матеріальну допомогу малозабезпеченим багатодітним сім’ям для підготовки дітей до навчального року»
2224 ПЕРЕГЛЯДІВ

4 серпня 2021 року Кабінетом міністрів України було прийняте рішення про надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим багатодітним сім’ям. Звичайно ж рішення було прийняте не просто так, адже сім’ї отримають не просто гроші, а матеріальну допомогу для підготовки дітей до навчального року.

 Зі слів прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, 145 тисяч дітей з багатодітних сімей отримають додаткові виплати до початку нового навчального року у розмірі 2 тисяч гривень на кожну дитину.

 Звичайно ж, щоб усе було чесно, є певні нюанси які слід знати усім, щоб пізніше не виникало питань накшталт «А чому допомогу не отримали ми?».

 Перше що слід знати, це те, що допомога виділяється на дитину, яка станом на 1 серпня 2021 року досягла віку 6 - 18 років. До прикладу, якщо у вас є троє дітей, першій дитині 15 років, другій 10 і третій дитині 8 то на кожну дитину виділять по 2 тисячі гривень, що в сумі дасть вам 6 тисяч гривень для закупівлі всього необхідного для навчання. Проте якщо у вас троє дітей і наймолодшій дитині на сьогоднішній день не виповнилося 6 років то ви отримаєте виплати лише на двох старших дітей, тобто вже не 6, а 4 тисячі гривень.

 Другим важливим аспектом є: якщо ваші діти все ж досягли необхідного віку, то це все одно ще не все. Станом на 1 серпня 2021 року ваша сім’я має бути одержувачем державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Заздалегідь на питання «А якщо у нас багатодітна сім‘я, але не малозабезпечена, то чи отримаємо ми грошову допомогу?» - на жаль, мушу дати негативну відповідь - ні, ви не отримаєте матеріальної виплати в такому випадку, адже ця допомога надається тим хто не може дозволити собі придбати необхідну кількість шкільного приладдя. Розумію, що в наш час багато сімей, навіть без офіційного статусу «малозабезпечена сім’я» потребує такої допомоги, та все ж згідно документу Кабміну кількість родин все ж обмежується вище наведеними параметрами.

 І нарешті третє, якщо біля перших двох умов ви можете поставити галочки, тільки тоді можна задавати питання: «А як отримати ці кошти?». Все просто, самостійно вам нічого робити не потрібно, і ніяких звернень нікуди подавати теж немає потреби! Виплати будуть проведені органами соціального захисту населення. Структурні підрозділи даних органів перерахують бюджетні кошти на рахунки одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

 Автор: Марина Корнієнко

журналіст, меценат, громадський діяч

 

Теги: Общественный деятель Марина Корниенко, Марина Корниенко, Марина Корниенко Киев, Марина Валерьевна Корниенко, Украинский национальный конгресс женщин, Марина Корнієнко журналіст, Марина Корнієнко громадський діяч, допомога багатодітним сім’ям Марина Корнієнко, пільги Марина Корнієнко, льготы Марина Корниенко, пособие Марина Корниенко, Чернова Марина, Софіївська Борщагівка Марина Корнієнко, Марина Корниенко — книги и биография, Марина Корниєнко громадський діяч року, Марина Корнієнко Київ, Марина Валеріївна Корнієнко Київ, Марина Корниєнко живущая в Києве , Марина Валерьевна Корниенко Киев,меценат Марина Корниенко, Чернова Корниенко, Софиевская Борщаговка Марина Корниенко,145 тисяч дітей з багатодітних родин отримають додаткові виплати від держави, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, 2 тисячі гривень на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої родини,Украина,Україна,Корнієнко, Корниенко
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео