Справа Шеремета: Матіос і “Боцман” готовляться до втечі з України?

Справа Шеремета: Матіос і “Боцман” готовляться до втечі з України?
2163 ПЕРЕГЛЯДІВ

У річницю вбивства журналіста Павла Шеремета, 20 липня, біля будівлі МВС відбулася акція "Шукайте справжніх вбивць". Її учасники вимагали знайти злочинців, причетних до загибелі журналіста.

Сергій Філімонов - громадський активіст, ветеран російсько-української війни, який свого часу був керівником київського осередку "Цивільного Корпусу Азов", повідомив у Facebook, що до цього злочину може бути причетним громадянин Росії Сергій Коротких, відомий також за прізвиськами "Боцман" і "Малюта", - повідомляє 24 канал.

Згодом, Філімонов з такою ж заявою з'явився "в ефірі телеканалу “Прямий”. А дальше в мережі Інтернет почали ширитись різноманітні дані : від відео, де Сергій Коротких погоджується працювати на ФСБ до того, як все той же Коротких разом з Максимом Марцинкевичем дають показання на своїх соратників.

Інформація щодо “Боцмана” набула великого резонансу в суспільстві, і з кожним днем випливають все нові і нові факти та люди, що можуть бути причетними до його сумнівної діяльності.

Доволі цікаву розкладку по “Боцману” повідомляє телеграм канал “Карточный Офис”,  а пікантності їхнім даним додає те, що до справ Коротких може бути причетний колишній військовий прокурор Анатолій Матіос.

 

Анатолій Матіос, Екс Головний військовий прокурор України

Так, 7 серпня “Карточный Офис” повідомляв, що Коротких «Боцман» мав таємну зустріч з колишнім головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом. Також було повідомлено, що після цієї зустрічі Матіос мав летіти до Барселони начебто на зустріч з Анатолієм Шарієм. А причиною цієї поїздки, за даними телеграм каналу, мала стати передача секретних документів особисто для Путіна.

Вже через 3 дні, 10 серпня цей же телеграм канал “Карточный Офис” опублікував дані про начебто деталі зустрічі Коротких та Матіоса. Зазначалося, що «Боцман» і колишній військовий прокурор Анатолій Матіос зустрічалися для того, щоб обговорити новий поворот у справі Шеремета. У Коротких є інформація про те, що йому готують підозри в декількох кримінальних справах. Одне із завдань слідства - отримати докази його причетності до вбивства Шеремета.

“Карточный Офис”  наголошує, що Матіос в свою чергу, начебто,  знає про цю справу набагато більше слідства і краще за інших обізнаний про те, хто являється замовником вбивства.

Також зазначається, пряма мова : “Є всі підстави вважати, що обидва персонажі найближчим часом покинуть Україну, щоб уникнути покарання”.


Ми не будемо підтверджувати чи спростовувати дану інформацію. Проте якщо вона правдива, і зустріч “Боцмана” з Матіосом все ж мала місце, то правоохоронцям варто було б звернути на неї увагу. Адже дана інформація, можливо, може перерости у факти втечі цих осіб від українського правосуддя, це звісно, якщо вони причетні до злочинів.       

Теги: Вбивство журналіста ,Павло Шеремет,Убивство Павла Шеремета,Сергій Філімонов, Азов,Сергій Коротких,Анатолій Матіос. ,Анатолій Матіос, Екс Головний військовий прокурор України,Карточный Офис,Шарій,Боцман,вбивство Шеремета. , Матіос,Шеремет,Матиос, Анатолий Матиос,Анатолий Матиос Википедия,Коротких,Украина,Україна, Анатолій Матіос,Матіос
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео