Наслідки алкоголізму: чому не можна відкладати лікування?

Наслідки алкоголізму: чому не можна відкладати лікування?
4275 ПЕРЕГЛЯДІВ

У більшості людей алкоголік асоціюється з людиною, яка погано виглядає, неохайно одягнена, брудна. Але від алкоголізму часто страждають навіть з виду пристойні чоловіки та жінки. Вони можуть мати родину та роботу, але не задумуватись, до яких наслідки здатна привести їх пагубна звичка. Точніше вони заперечують, що проблема існує, тому варто знати, до чого може привести систематичне вживання алкоголю.

Наслідки алкоголізму для фізичного здоров’я

При перших проявах алкогольної залежності варто звернутися за кваліфікованою медичною допомогою, аби потім не довелося боротися з наслідками. Як проходить лікування алкоголізму в центрі Василенко, ви можете дізнатися на цій сторінці https://centervasilenko.ua/likuvannya-alkogolizmu.

Від надмірного вживання спиртних напоїв страждають внутрішні органи та системи. Найчастіше на фоні алкогольної залежності у хворого розвиваються такі захворювання:

  • токсичний гепатит, цироз, печінкова недостатність та інші порушення в роботі печінки;
  • атеросклероз, підвищення артеріального тиску;
  • збільшення ризику виникнення інсульту;
  • порушення серцевих скорочень, ураження серцевого м’яза;
  • ризик виникнення інфаркту міокарда;
  • анемія, дефіцит вітамінів та мінералів;
  • порушення в роботі підшлункової залози, цукровий діабет;
  • гастрит та інші захворювання кишково-шлункового тракту.

У чоловіків-алкоголіків часто виникає імпотенція та безпліддя. У жінок також трапляються гормональні порушення та інші проблеми статевої системи.

Психологічні та неврологічні порушення

Одним з найпоширеніших ускладнень алкоголізму вважається «біла гарячка». Алкогольний психоз, який розвивається під час запою, супроводжується галюцинаціями, неконтрольованим страхом, відсутністю критичного мислення. В такому стані людина може скоїти самогубство чи вбивство, тому особливо важливо невідкладно надати медичну допомогу.

Бажано попередити такий стан та своєчасно звернутися до клініки. Інформація про центр Василенко, де можна пройти лікування алкоголізму на будь-якій стадії, знаходиться у відкритому доступі за посиланням https://centervasilenko.ua/about.

Соціальні наслідки

Неконтрольоване вживання спиртних напоїв приводить до збільшення кількості нещасних сімей. Постійні конфлікти, а часто й бійки призводять до скалічення дитячої психіки. До того ж при алкоголізмі збільшується ризик народження тяжкохворих дітей. До речі, діти, які виросли в сім’ї алкоголіків, в дорослому житті часто повторюють поведінку батьків. Нерідко пияцтво стає причиною розлучень. Алкоголік перестає спілкуватися з друзями.

Алкогольне оп’яніння часто призводить до ДТП, оскільки людина перестає контролювати свої дії, не усвідомлює, що робить. У п’яного водія знижується швидкість реагування. Він ставить під загрозу всіх оточуючих. Вживання спиртних напоїв приводить до збільшення правопорушень через підвищення агресії, неможливості стримувати емоції.

Алкоголізм – складна та небезпечна для здоров’я проблема. Але від неї можна позбутися. Варто лише своєчасно звернутися за допомогою до кваліфікованих лікарів.

Теги: Алкоголізм

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео