Як обрати наркологічну клініку?

Як обрати наркологічну клініку?
4421 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наркотична залежність – це серйозна проблема сучасного суспільства. Позбутися пагубної звички самостійно наркозалежним не вдається, оскільки формується залежність на психологічному та фізичному рівні. Саме тому важливо звертатися за допомогою до кваліфікованих спеціалістів.

До вибору наркологічної клініки варто підходити з усією відповідальністю, оскільки від цього залежить результат лікування. Необхідно розібратися, на які критерії потрібно звертати увагу, аби не помилитися з вибором.

Головні критерії вибору наркологічної клініки

Зараз працює дуже багато приватних наркологічних центрів, що значно ускладнює вибір потенційним клієнтам. При виборі клініки звертайте увагу на наступне:

  1. Сайт. Інтернет-портал повинен бути інформаційним, містити данні про лікарів та методи лікування. Якщо ви бажаєте дізнатися, як проходить лікування наркоманії в центрі Василенко, подробиці можна прочитати за посиланням https://centervasilenko.ua/likuvannya-narkomaniyi.
  2. Документація. Перевіряйте, які документи має клініка. Вони повинні бути у відкритому доступі. Наркологічна клініка повинна мати ліцензію, оскільки надає медичні послуги. Для діяльності реабілітаційного центру ліцензія не обов’язкова.
  3. Відкритість організації. Клініка, яка використовує законні методи лікування, не відмовить в бажанні пацієнта та його родичів оглянути все зсередини.
  4. Досвід роботи та кваліфікація фахівців. Важливо, щоб у наркологічному центрі працювали фахівці різного профілю, оскільки в лікуванні наркоманії потрібен комплексний підхід.
  5. Методи лікування. Ознайомтесь з методиками, які використовує клініка, уточніть, які препарати застосовує, їх доведену ефективність. 

Важливо, щоб план лікування підбирався індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням стадії залежності, стану хворого та інших факторів.

На що ще варто звернути увагу?

Важливу роль у виборі наркологічної клініки мають і інші критерії:

  1. Обов’язково ознайомтесь з умовами утримання пацієнтів. Уточніть про харчування, розваги (телевізор, прогулянки, майстер-класи), доступні хворим.
  2. Уточніть, чи є підтримка родичів наркозалежних. Зазвичай їм теж потрібна кваліфікована психологічна допомога.
  3. Почитайте відгуки про організацію. Вони допоможуть сформувати враження про центр, кваліфікацію фахівців, методи лікування. Наприклад, відгуки по центр Василенко можна почитати за посиланням https://centervasilenko.ua/otzyvy.
  4. Дізнайтеся графік роботи спеціалістів. Зверніть увагу, що психолог повинен працювати кожен день, а не з’являтись в клініці двічі на тиждень буквально на 2-3 години.

Сучасні методи лікування наркоманії допомагають назавжди позбутися залежності. Варто відповідально віднестися до вибору клініки, аби повністю вилікувати наркотичну залежність та змінити життя. Зверніть увагу, що в деяких випадках можливе амбулаторне лікування наркоманії.

Теги: наркологічна клініка,Наркотична залежність

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео