Лампи для відбілювання Philips ZOOM - вибір 2021

Лампи для відбілювання Philips ZOOM - вибір 2021
5497 ПЕРЕГЛЯДІВ

Застосування передових технологій в процедурі відбілювання зубів — немає нічого простішого!

Детальний догляд за зубами — це сучасний тренд, якому не соромно слідувати в незалежності від віку, статі і т.д. Під цим мають на увазі поліпшення в плані загального здоров'я ротової порожнини, рівності зубного ряду і білизни емалі.

З останнім особливо було важко. Мистецтво відбілювання зубів розвивається відносно повільно, шляхом проб і помилок. Більш того, були періоди в історії, коли зуби навмисне зачорнювались в данину моді (наприклад, Середньовічна Японія, або ж Російська імперія в XVIII-XIX століттях). Але все ж прагнення відбілити переважало в більшості своїй. Ще древні римляни шукали ефективні шляхи відбілювання, і вони додумалися до використання сечовини. В Середньовічній Європі відбілюванням зубів займалися цирульники, використовуючи слабкий розчин азотної кислоти. Ну а для кращого ефекту до процедури зуби шліфували нічим іншим, як напилком. Лише на початок XX століття азотну кислоту змінив перекис водню і зародився метод мікроабразії, при якому використовувалася соляна кислота.

На щастя, до нашого часу процедура відбілювання зубів не тільки досягла професійності, а й істотно розвинула методологію і інструментарій. Сьогодні одна з найрозвиненіших методик — використання спеціальних гелів, які роблять максимум роботи по відбілюванню емалі практично без шкоди для пацієнта і без його активної участі.

Одним з найефективніших методів на сьогодні по праву визнаний ZOOM. Принцип процедури полягає в тому, що використовується спеціальний гель з високим вмістом водню, якій під впливом ультрафіолетового випромінювання з лампи виділяє активний кисень, який і руйнує небажаний пігмент на емалі. Головними перевагами технології є дбайливе відбілювання, зниження періоду чутливості зубів з кількох діб до 12 годин, зниження ризиків перегріву пульпи, порівняно скорочений період самої процедури — 45 хвилин замість півтори години і більше до цього.

Технологія, незважаючи на і так свої новаторські якості, розвивається далі. Самі останні напрацювання в цьому напрямку отримали назву ZOOM 4, несуть в собі поліпшення досягнутих показників якості у всіх напрямках, починаючи з гелю і закінчуючи конструкцією лампи. Виробник спеціалізованих ламп Zoom 4 White Speed, компанія Philips, повсюдно покращує конструкцію і показники приладу. На даний момент показники лампи такі:

  • Робоча температура — 10-40 ° С (50-104 F)
  • Джерело світла — світлодіодна матриця.
  • Діапазон частот — 400-505 нанометрів.
  • Повітряне охолодження.

Варто пам'ятати, що лампа застосовується тільки в парі з фірмовим гелем, якщо є бажання досягти максимального ефекту.

Придбання в Україні даної лампи не складає ніяких труднощів, адже компанія Dental Group здійснює її продаж по всій території країни не тільки в найкоротші терміни, але і за самою вигідною на сьогодні ціною. Якщо ви прагнете здійснювати висококласні процедури по відбілюванню зубів використовуючи передову технологію — замовляйте Philips Zoom 4 White Speed прямо зараз!

Dental Group

Теги: Лампи для відбілювання,Philips ZOOM,Dental Group,Philips Zoom 4 White Speed,відбілювання зубів

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео