Генпрокурор зустрілась онлайн із представниками Державного департаменту США

Генпрокурор зустрілась онлайн із представниками Державного департаменту США
4699 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова провела онлайн зустріч із Послом із спецзавдань Майклом Козаком Офісу глобального кримінального правосуддя Державного департаменту США та представниками Бюро з питань Європи та Євразії, а також Бюро з питань демократії, прав людини та праці Державного департаменту США і Посольства США в Україні.

Ірина Венедіктова запросила партнерів зі США долучитися до роботи нещодавно створеної при Офісі Генерального прокурора Міжнародної ради експертів з питань злочинів, учинених в умовах збройного конфлікту. Завдання цього дорадчого органу розробити стратегію державної політики в кримінальній юстиції щодо таких правопорушень. Перша зустріч із національними експертами вже відбулася минулого тижня.

«Ми були б дуже вдячні за підтримку наших партнерів у розбудові потенціалу нашої Міжнародної ради експертів. Ми запрошуємо долучатись до її роботи американських експертів у галузі міжнародного гуманітарного права та міжнародного кримінального права, які б постійно працювали з нашою командою. Також дуже корисною буде участь військових експертів, які мають досвід співпраці з міжнародними судовими органами», - зазначила Генеральний прокурор.

Вона додала, що наразі в процесі створення слідчі підрозділи у Нацполіції та Службі безпеки України  - аналоги «Департаменту війни» Офісу Генпрокурора та відповідних управлінь в Донецькій та Луганській областях. І для розвитку їх можливостей  необхідне спеціалізоване навчання.

«З 2014 року в Україні зареєстровано понал 30 тисяч кримінальних проваджень щодо злочинів, пов'язаних із збройним конфліктом, лише понад 7 тисяч із них скеровані до суду. Нам необхідно суттєво активізувати цю роботу. До того ж, крім внутрішніх процесів, ми збираємо докази для міжнародних судових інстанцій. Тому ми мусимо нарощувати ефективність спеціалізованих команд прокурорів та слідчих, поглиблювати їхні знання та досліджувати найкращі практики, щоби притягувати до відповідальності на всіх рівнях причетних до воєнних злочинів та злочинів проти людяності», - додала Ірина Венедіктова.

Американські колеги поділились враженнями від зустрічі на офіційному Twitter-аккаунті Державного департаменту США..

«Чудова зустріч з Офісом Генерального прокурора щодо інструментів притягнення до відповідальності за злочини, пов’язані з конфліктом. Ми вітаємо ініціативу України щодо створення спеціалізованих слідчих підрозділів та Міжнародної ради експертів, сподіваємось на подальшу співпрацю».

gp.gov.ua

Теги: Офис генпрокурора,Ірина Венедіктова,Генеральний прокурор,Офіс Генерального прокурора,Державный департамент США

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео