Зі Святом, рідні! З Днем Народження Нової України! З її красивим молодим ювілеєм !, - Марина Корнієнко

Зі Святом, рідні! З Днем Народження Нової України! З її красивим молодим ювілеєм !, - Марина Корнієнко
2814 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дорогі українці!

Кожен вітає Батьківщину з ювілеєм по-своєму. Всі бажають їй та один одному - одного і того ж, але знаходять для цього різні слова.

Це зрозуміло. Не всі люди майстерно володіють ліричним словом, але це не позбавляє їх права висловити те, що переповнює серце.

А керівники країни просто не можуть собі дозволити бути занадто емоційними. Офіційні протоколи і традиції вимагають, щоб їхні виступи були схожими на промови всіх світових лідерів.

Я не офіційна особа. Мене не обмежують ні норми політичного етикету, ні закони письмового жанру. Для мене привітання співгромадян-українців з найбільшим Святом Батьківщини, це можливість ще раз сказати про те, що стало головною частиною мого життя, служінням і високою потребою душі.

Звичайно, в переддень свята всім хочеться думати про хороше. Мріяти про світ, втілення особистих планів і відродження країни. Я все це прекрасно розумію. Я не інопланетянка. Я українська жінка і українська мама. Я ходжу і їжджу по тих самих вулицях, що і ви. І так само, як ви, закликаю щастя та молюся за своїх дітей.

Але саме відзначаючи гордий День Незалежності, добре б згадати, що всі ми залежимо один від одного, як кровоносні судини одного тіла. Потрібно бути незалежними від люті ворогів і байдужості союзників, а не від болю своїх самих беззахисних перед лицем життя співгромадян.

Так, сьогодні важко всім, крім тих, хто наживається на всенародній біді. Але, як би вам не було важко, повірте, є ті, хто набагато слабкіший і беззахисніший вас. Їм не просто важко, кинуті одні в своєму горі, вони пропадуть. І бути «незалежними» від їх гірких доль означає не мати серця. У всякому разі, серця українського, якому доброта покладена за родом і по крові.

Тому, що я роблю, не дуже підходять панські слова «благодійність» та «меценатство». Це постійна допомога найбільш нужденним людям моєї Батьківщини, позбавлена б​​лиску і показухи, але має на увазі щоденну готовність захищати їх від злиднів та беззаконня.

Я не відмовилася ні від однієї врученої мені статуетки з красивою назвою, тому що кожен, навіть «гламурний», захід знайомить мене з новими небайдужими людьми, готовими допомагати тим, хто без їх допомоги невиживе. А мені це потрібно, одна я б не впоралася.

Про багатодітних мам і сім'ях хочу сказати окремо. Вони, вибиваючись із сил, ростять майбутнє країни. Лікарів і солдатів, будівельників і програмістів українського завтра, яке лише здається далеким, а насправді настане дуже скоро за будь-якими, навіть людським, мірками.

Україну вбивають не тільки кулі агресора. Наша країна займає 5-е місце в світі по смертності і 189-е по народжуваності. Порахуйте і подумайте, кому ми залишимо Україну, навіть відвойовану і процвітаючу?

Країні, в колисках якої не сплять діти, не допоможуть ні військові перемоги, ні рекордний ВВП.

Тому я і вкладаю цю сторінку болю в свою святкову листівку. Без неї будь-яке моє привітання було б нечесним та нещирим.

А зараз, скажу найголовніше, закликавши всіх українців не проходити повз тих, хто просить про допомогу (або не вимагає, а пропадає мовчки) я можу і хочу сказати співвітчизникам найдобріші слова.

Зі Святом, рідні! З Днем Народження Нової України! З її красивим молодим ювілеєм! Звичайно, не все в ній добре і гладко, але за тридцять років нас не змогли ні поневолити, ні знищити. Значить, бути Добру і Щастю!

Бажаю рідній країні перемогти зовнішнього ворога і внутрішні біди! Бажаю всім її громадянам свободи, щастя і процвітання!

Бажаю вам, мої сильні і небайдужі брати і сестри, бути красивими від щастя людьми, що живуть в красивій від щастя країні!

 Слава Україні!

 

Ваша, Марина Корнієнко

Теги: Общественный деятель Марина Корниенко, Марина Корниенко, Марина Корниенко Киев, Марина Валерьевна Корниенко, Украинский национальный конгресс женщин, Марина Корнієнко журналіст, Марина Корнієнко громадський діяч, допомога багатодітним сім’ям Марина Корнієнко,Марина Корниенко — книги и биография, Марина Корниєнко громадський діяч року, Марина Корнієнко Київ, Марина Валеріївна Корнієнко Київ, Марина Корниєнко живущая в Києве , Марина Валерьевна Корниенко Киев,меценат Марина Корниенко, Чернова Корниенко, Софиевская Борщаговка Марина Корниенко,Слава Україні! Ваша, Марина Корнієнко,Зі Святом, рідні! З Днем Народження Нової України! З її красивим молодим ювілеєм !, - Марина Корнієнко
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео