Анонс. 29 СЕРПНЯ - ДВАНАДЦЯТИЙ ЧЕМПІОНАТ З РИБНОЇ ЛОВЛІ СЕРЕД ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Анонс.  29 СЕРПНЯ - ДВАНАДЦЯТИЙ ЧЕМПІОНАТ З РИБНОЇ ЛОВЛІ  СЕРЕД ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
2591 ПЕРЕГЛЯДІВ

О 10:00 29 серпня 2021 року (неділя) на Жуковому острові  (координати: 50.334987, 30.596119, ostriv.pp.ua) відбудеться безпрецедентна подія – "Острів Надії" – дванадцятий щорічний відкритий чемпіонат зі спортивної рибної ловлі поплавковою вудкою з берега серед людей з інвалідністю, які пересуваються на кріслах колісних.

         Реєстрація учасників та акредитація журналістів обов’язкова!

         Для цього до 18:00 28 серпня необхідно заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScTWQmxuwasbUxC___OPMG1DQfsDvsBARW9wmBXayIbfM8Wog/viewform

Або:

- реєстрація учасників: 098-326-01-86 – Олександр Пустовойт.

- акредитація журналістів: 050-446-82-45 – Костянтин Хівренко.

Час і місце зустрічі для посадки в транспорт о 9:30 29 серпня, метро Видубичі (під мостом, у напрямку Конча-Заспи). Або о 10:00 безпосередньо на Жуковому острові.

Саме у цей час розпочнеться жеребкування учасників. Перша група вийде на воду об 11:00.

 

"Острів Надії" започатковано підприємством “Вілчер” Всеукраїнської організації „Союз організацій інвалідів України”. Планується, що у цьогорічних змаганнях вже вчетверте візьмуть участь воїни-учасники АТО, які внаслідок поранення отримали інвалідність.

За задумом організаторів змагання традиційно стануть першим етапом щорічного чемпіонату рибалок, присвяченого прийняттю Закону України „Про реабілітацію інвалідів в Україні” від 6 жовтня 2005 року.

Головне завдання події - пригорнути увагу суспільства до проблеми реабілітації людей з інвалідністю в Україні взагалі і в Києві зокрема.

На меті   повернення людей, які з різноманітних причин втратили певні фізичні можливості, до повноцінного життя, їхня фізична реабілітація і психологічна адаптація, а також популяризація спортивної риболовлі, як здорового способу життя і гармонійного розвитку людини.

До участі в заході запрошено всіх бажаючих, хто незважаючи на інвалідність, не втратив захоплення рибалкою та веде активний спосіб життя.

У змаганнях передбачено особисту участь за різними категоріями.

 Серед понад 20 вже заявлених учасників:

1. С. Трифонова – неодноразова призерка Паралімпійських ігор.

2. О. Дорошенко – заслужений художник України.

         3. О. Пустовойт –  Голова Громадської асоціації «Центр соціальної реабілітації інвалідів “Острів Надії”, член Національного олімпійського комітету України.

Крім того, запрошені керівництво Київської міської державної адміністрації, депутати Київської міської ради.

Теги: Острів Надії,рибна ловля,ЧЕМПІОНАТ З РИБНОЇ ЛОВЛІ,спортивна рибна ловля,Вілчер,Всеукраїнська організація „Союз організацій інвалідів України”,Союз організацій інвалідів України,АТО,Украина,Україна,Трифонова ,Дорошенко,Киев,Київ,Пустовойт ,міська рада,Київська міська рада,Київська міська державна адміністрація
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео