Чому чиновник АМКУ Хмельницький лобіює інтереси скандальної Глобалмані?

Чому чиновник АМКУ Хмельницький лобіює інтереси скандальної Глобалмані?
3463 ПЕРЕГЛЯДІВ

У середу, 25 серпня, після чисельних акцій протестів ветеранів АТО, бізнес-центр «Ренесанс» розірвав договір оренди з Globalmoney. Річ у тим, що компанію звинувачують у співпраці з підсанкційними російськими банками та бойовиками ОРДЛО.

Так, ЗМІ повідомляли, що у російській соцмережі "Вконтакте" діє сторінка електронного гаманця Globalmoney – Global24. Також журналісти знайшли у "Вконтакте" рекламу фінустанови так званої “ЛНР” -  "Первый коммерческий центр" про можливість зняття коштів з гаманців Global24 в окупованому Луганську.

Тоді за Globalmoney заступилася преса т. зв. "ЛНР", в якій скандал навколо компанії назвали "полюванням на відьом". Найдивніше, що в унісон з терористами на захист сумнівної платіжної системи встав український топ-чиновник – глава Північного міжобласного територіального відділення АМКУ Олексій Хмельницький. На своїй сторінці у Facebook, попри чисельні докази преси, Хмельницький заявив, що Globalmoney начебто стала жертвою чорного піару з боку конкурентів.

Відповідь на питання, чому чиновник раптом так перейнявся долею однієї з платіжних систем, ймовірно, слід шукати у зв'язках власників Globalmoney з АМКУ.

Преса повідомляла, що засновниками компанії є міністр фінансів часів Януковича Юрій Колобов, який нині перебуває в карному розшуку, "чорний" банкір Сергій Дядечко, олігарх Юрій Іванющенко (відомий як Юра Єнакіївський) та його найближчий поплічник Іван Аврамов ("наглядач" за Одесою). Наразі всі вони не мають змоги займатися бізнесом в Україні. Тому їх керуючими партнерами у Globalmoney є Вадим Стрелковський та Олег Міщенко.

Директором філії №1 ТОВ "ГЛОБАЛМАНІ" є Богдан Коробейко, котрий раніше був очільником ТОВ "Розрахункові технології" (наразі в стані припинення). А от засновниками "Розрахункових технологій" виступали Борис Міщенко (брат Олега Міщенка), Ганна Міщенко та Олександр Ніколайчук.

Так от дружина останнього – Іляна Ніколайчук багато років працює у центральному офісі АМКУ на посаді головного експерта. При цьому у деклараціях чиновниці за 2016-2021 роки відсутні хоча б якісь дані про доходи її чоловіка-бізнесмена.

Чи не тут міститься відповідь на питання, чому глава Північного міжобласного територіального відділення АМКУ Олексій Хмельницький захищає Globalmoney?

Також не завадило б й ДБР поцікавитися, чому доходи Хмельницького в десять разів менше задекларованих ним активів? За 2020-й Хмельницький офіційно отримав за основним місцем роботи 409 451 гривень. Плюс 9516 гривень заробив, викладаючи за сумісництвом КНТЕУ. При цьому, він володіє двома квартирами (62 кв м і 69 кв м) в елітному столичному ЖК "Капітолій" за адресою Хрещатик, 27-б. Там же ще одна квартира площею 110 кв м записана на його тещу. Вартість квадратного метра в житловому комплексі перевищує 8 тисяч доларів. Тому сукупна ринкова вартість цього житла становить понад 52 мільйонів гривень!

Нагадаємо, днями ветерани з ГО "Вибачте, що живі" провели акції протесту під будівлею СБУ та офісом Globalmoney у Києві. Протестувальники передали представнику СБУ заяву, в якій були викладені вимоги щодо розслідування діяльності платіжної системи Globalmoney.

А ми продовжимо досліджувати безперечно цікаве життя чиновника АМКУ і знайомити читачів з його хвилюючими деталями.

Джерело: https://censor.net/ua/b3284815

censor.net

Теги: ОРДЛО,Ренесанс,бізнес-центр «Ренесанс»,GlobalMoney,Global24,Луганськ,Олексій Хмельницький,Амку,глава Північного міжобласного територіального відділення АМКУ Олексій Хмельницький, Юрій Колобов, Сергій Дядечко,Юрій Іванющенко,Юра Єнакіївський,Іван Аврамов, Вадим Стрелковський, Олег Міщенко,Богдан Коробейко,Борис Міщенко,Ганна Міщенко,Олександр Ніколайчук.,ДБР

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео