Люстрація і призначення: судді КСУ восени візьмуться за призначення Сергія Шкарлета міністром освіти та науки. А також трохи про його корупційні зв’язки…

Люстрація і призначення: судді КСУ восени візьмуться за призначення Сергія Шкарлета міністром освіти та науки. А також трохи про його корупційні зв’язки…
3166 ПЕРЕГЛЯДІВ

“Центр медіарозслідувань “Булава” повідомляєщо восени судді КСУ розглянуть люстрацію і призначення ШкарлетаКонституційний Суд з вівторка, 31 серпня, повертається до роботи. Служителі Феміди розглянуть низку справ, серед яких пенсії для  чиновників, призначення Сергія Шкарлета міністром освіти та науки.

Впродовж тижня 31 серпня – 5 вересня КСУ розгляне 8 справ. Деякі з них будуть закритими.

Що Конституційний Суд розгляне першочергово?

  1. Подання уповноваженого Верховної Ради з прав людини щодо оскарження положень декількох законів про пенсії для держслужбовців.
  2. Закон про люстрацію.
  3. Велика палата КСУ продовжить розглядати відкриття кримінальної справи за фактом призначення Сергія Шкарлета міністром. Зауважимо, раніше колегія у складі трьох суддів відмовилася відкривати провадження.
  4. Подання щодо конституційності статті про неприпустимість зловживання свободою діяльності телерадіоорганізацій закону про “Про телебачення і радіомовлення”, а також статей закону “Про кінематографію”:права та умови розповсюдження і демонстрування фільму, розповсюдження і демонстрування фільмів, що містять популяризацію органів держави-агресора, радянських органів державної безпеки, відповідальність за порушення законодавства про кінематографію.

2 вересня Суд розглядатиме справу щодо конституційності положень закону “Про повну загальну середню освіту”. Це подання надійшло до КСУ ще в березні 2020 року, однак служителі Феміди досі не провели жодного засідання у справі. Попри письмову форму слухання, до розгляду запросили представників Верховної Ради та Президента України.

Дуже цікаво буде спостерігати за перебігом цієї справи. А особливо суспільству буде цікавим результат, тобто вирок по цій справі, адже в українських ЗМІ щораз то частіше з’являються все нові і нові дані про корупційні зв’язки Сергія Шкарлета. Зокрема, певні особи у зв’язках з якими пов’язують Міністра освіти та науки можуть бути причетні до його призначення, а також до ряду махінацій.

Так, інформаційне агентство «ЗІДО» зазначає, що чинний міністр науки і освіти Сергій Шкарлет недавно потрапив у великий скандал - спливли факти, які говорять про те, що директор державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти» Шаповалова Олена Олександрівна в змові зі своїм бізнес партнером, громадянином Індії Сінгх Хардіп сприяли скандальному призначенням Шкарлета на посаду міністра.

Ми не будемо спростовувати чи підтверджувати дані ІА «ЗІДО» та їхній матеріал є доволі цікавим і суддям КСУ варто було б звернути увагу на дані цього видання.

Що ж, а ми продовжимо слідкувати та повідомлятимемо нові дані у цій доволі заплутаній та інтригуючій справі.

Теги: Сергій Шкарлет,Шкарлет,Шкарлет міністр ,міністр освіти та науки, корупція,КСУ ,Конституційний Суд,Шаповалова Олена Олександрівна,міністр науки і освіти Сергій Шкарлет,Сінгх Хардіп

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео