Арутюнян Еміль Карленович: дніпровський меценат і підприємець протягом багатьох років стоїть на стражі духовності в Україні

Арутюнян Еміль Карленович: дніпровський меценат і підприємець протягом багатьох років стоїть на стражі духовності в Україні
222825 ПЕРЕГЛЯДІВ

Отримання Україною Томосу, побудова нових церков та відновлення занедбаних храмів – усе це було би неможливим, якби не зусилля та допомога багатьох впливових і небайдужих громадян. Підприємці та медійні особи мають соціальний та фінансовий ресурс, аби ефективно робити добрі справи, тому їхня допомога особливо важлива. Одним з провідних і постійних меценатів на Дніпропетровщині є Еміль Арутюнян. Разом з Олександром Петровським, президентом Міжнародного Благодійного фонду «Солідарність», він сприяє розвитку Української Православної церкви у своєму регіоні.

Духовність і благодійність: важливі справи для Арутюняна Еміля Карленовича


Говорячи про благодійність, варто згадати найбільш важливі справи Еміля Карленовича на ниві православ’я. Саме завдяки йому, а також Фонду «Солідарність», його представникам та безпосередньо президенту Олександру Петровському, минулого Великодня Дніпро першим в Україні отримав Благодатний вогонь з Єрусалиму. Саме вони разом з місцевою владою першими у нашій державі зустрів літак, що прибув зі Святої Землі. Більше того, представником України у Єрусалимі був протоієрей Віталій Лопушанський, настоятель храмового комплексу «Різдва Пресвятої Богородиці». Церква регулярно отримує допомогу від Еміля Арутюняна та Фонду «Солідарність», а також їхніх однодумців-меценатів.
Волонтери Фонду «Солідарність» та Еміль Арутюнян регулярно влаштовують великоднє свято і для вихованців дитячих будинків та інтернатів. Так, нещодавно, меценати на Великдень приїхали в гості у «Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат» для дітей з інвалідністю. Разом з представниками духовенства з Дніпровської єпархії Православної Церкви України. У заході взяли участь також настоятель храмового комплексу «Різдва Пресвятої Богородиці» протоієрей Віталій Лопушанський, намісниця Свято-благовіщенського жіночого монастиря ігуменя Наталія та матушка Єлизаветою. Вони провели святкове богослужіння для дітей з інтернату, привезли освячені паски та продукти харчування. Святкування провели у нещодавно побудованій з ініціативи і коштом «Солідарності» та інших меценатів капличці. Відтепер цей Храм Святителя і Чудотворця Миколая став постійним місцем для духовної підтримки дітей з особливими потребами, їхніх вихователів, батьків та всіх парафіян. У новоствореній капличці регулярно проходять богослужіння, куди запрошують усіх бажаючих.

Арутюнян Еміль Карленович: допомога дітям


Окрім сприянню розвитку православ’я у Дніпрі, Еміль Арутюнян активно допомагає дітям свого рідного краю. Це передусім вихованці спеціалізованих закладів для дітей з інвалідністю, позбавлені батьківського піклування та сироти. Не забуває меценат і про соціальні центри, які допомагають різним категоріям дітей, підлітків та дорослих.
Разом з Олександром Петровським, співробітниками Фонду «Солідарність» та волонтерами Еміль Карленович регулярно відвідує Дніпровський будинок-інтернат для дітей з особливими потребами. Їм влаштовують цікаві святкові вечори, пригощають смачними гостинцями, накривають стіл на великі свята і кожному дарують хороші подарунки. Дітям регулярно проводять корисні лекції і майстер-класи, які згодом допоможуть їм адаптуватися у дорослому світі.

Неодноразово допомагав Еміль Арутюнян і будинку маляти, що знаходиться у Придніпровську.

Заклад для найменших отримав хороший ремонт, продукти харчування та догляду за малюками. Сам меценат завжди із задоволенням відвідує дитячі заклади, оскільки допомога підростаючому поколінню – це у першу чергу допомога Україні у майбутньому.

Теги: Арутюнян Еміль Карленович,Еміль Карленович Арутюнян

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео