Гарькавий Ілля : благодійна допомога тубдиспансеру

Гарькавий Ілля : благодійна допомога тубдиспансеру
48599 ПЕРЕГЛЯДІВ

Благодійний внесок у медичний заклад громадського активіста Гарькавого Іллі
6 жовтня громадський активіст Гарькавий Ілля з командою однодумців відвідав Київську міську туберкульозну лікарню № 1 у Дарницькому районі.
   

Гарькавий Ілля : Коротко про особливості роботи тубдиспансера

                          Гарькавий Ілля

                           Гарькавий Ілля
Київська міська туберкульозна лікарня №1 надає консультативну, діагностичну та лікувальну допомогу пацієнтам з виявленим легеневим туберкульозом. Такими пацієнтами часто стають безпритульні та наркозалежні люди. Оскільки 50% з них потребують постійного контролю, лікарня має два диспансерних відділення для дорослих, дітей і підлітків. Також заклад має власну лабораторію, призначену для дослідницької роботи.
Лікарня обслуговує населення Лівобережної Київщини, що включає наступні райони: Дарницький, Дніпровський, Деснянський, Броварський, Бориспільський, Переяславський, Згурівський та Яготинський.
Чисельність пацієнтів на даній території складає понад 1 мільйон зареєстрованих осіб. Саме з Дарницького району стоїть на обліку 37 тисяч громадян.

Гарькавий Ілля : зустріч із головним лікарем Київської міської туберкульозної лікарні №1


Відбулась зустріч Гарькавого Іллі з Павленко Світланою, яка є головною лікаркою та директоркою лікарні, щодо вирішення питань надання благодійної допомоги тубдиспансеру. Активісти та головний лікар узгодили майбутню діяльність.
Активісти дотримувалися відповідних заходів безпеки проти розповсюдження COVID-19: усі учасники тримали дистанцію та були в захисних масках.

                          Гарькавий Ілля

                          Гарькавий Ілля


Зараз проводиться розробка плану щодо поліпшення благоустрою паркової зони на території лікарні: очищення від чагарників.

                   Гарькавий Ілля

                  Гарькавий Ілля

Найближчим часом почнеться підготовка земельної ділянки до зимового періоду. Водночас Гарькавий Ілля забезпечив персонал лікарні захисними масками. Окремо було домовлено про надання благодійної допомоги, якої потребує будь-яка лікарня, а тубдиспансер – чи не найбільше. Пацієнти перебувають у лікарні на стаціонарному лікуванні – їх соціальні потреби більші, адже лікування туберкульозу передбачає від 6 місяців перебування під наглядом лікарів, і може тривати понад 2 роки.

Зателефонуйте родичам та близьким, особливо особам похилого віку, і поцікавтеся станом їх здоров’я!
Дорогі громадяни, піклуйтеся про рідних та бережіть своє здоров’я!

Теги: Вибори Київська міська рада,Ілля Гарькавий,Дарницький район,Київська міська рада,Гарькавий Ілля Ігорович

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео