​Концертна програма Олександра Пономарьова «Полонила ти!» у Вінниці

​Концертна програма Олександра Пономарьова «Полонила ти!» у Вінниці
219468 ПЕРЕГЛЯДІВ

Віннице, готуйся опинитися у полоні романтики і Золотого голосу України Олександра Пономарьова.

9 жовтня у Вінниці відбудеться масштабний сольний концерт Олександра Пономарьова під назвою «Полонила ти!». Концерт відбудеться у будинку офіцерів, де співак презентує публіці свої найкращі хіти та нову, грандіозну програму.

Вже більше 20 років Олександр Пономарьов утримує звання кращого співака України. Він витончено та професійно володіє силою голосу та вмінням кожною піснею полонити серця слухачів. Флюїди романтики і любові на його концертах просто зашкалюють! Адже про любов і найпотаємніші почуття ніхто так не вміє співати, як Олександр Пономарьов! Його пісні торкаються душі та беруть за живе. А від унікального сильного голосу по тілу біжать мурашки!

У новому аранжуванні прихильники почують улюблені відомі пісні : «Зіронька», «Варто, чи ні», «Серденько», «Ти моя», «Він чекає на неї», «Ніченькою темною»,«Чомусь так гірко плакала вона», «Я люблю тільки тебе», «Я ніколи нікому тебе не віддам», «Мамі», «Заспіваймо пісню за Україну», «Недозволена».

Але не тільки пісенним талантом Олександр Пономарьов буде вражати вінничан та гостей міста. Історії створення легендарних хітів присутні почують з перших вуст! У якості особливого сюрпризу на концерті прозвучить кубинська пісня, яку Пономарьову подарував Фідель Кастро. У цей час на сцені шоу-балет артиста спільно з глядачами із зали відтворить атмосферу справжнього кубинського карнавалу! Тож готуйся, Віннице – деяким щасливчикам пощастить у цей незабутній вечір станцювати з улюбленим співаком на одній сцені!

Мої відео