У Чернівцях «Вечір Боксу Білих Комірців в ринзі»

У Чернівцях «Вечір Боксу Білих Комірців в ринзі»
54911 ПЕРЕГЛЯДІВ

22 вересня у розважальному комплексі «EgoistPalace» у Чернівцях відбудетья спортивно-розважальне шоу «Вечір Боксу Білих Комірців в ринзі».

Відсутність спортивної кар’єри не завада, а обов’язкова умова! Шоу, в якому змагаються не професіональні спортсмени, а підготовлені тренерами офісні працівники, кухарі, лікарі, перукарі, менеджери та всі бажаючі. Люди, які не просто люблять єдинобортсва, а живуть поєднуючи роботу- сім’ю- спорт!

«Напевно, варто визначити, що ж таке – «білий комірець». Отже, “білий комірець” – це визначення, яке використовується сьогодні в усьому світі відносно до найманих працівників, зазвичай, зайнятих на роботі, пов’язаній з розумовими здібностями. Тобто, «білий комірець» – це службовець, чиновник, адміністратор, менеждер, інженер, викладач чи будь-хто інший. У свою чергу, «Бокс білих комірців» – це коли на ринг виходять адміністратори чи менеджери, науковці та підприємці, директори та будівельники, продавці чи викладачі. Вони не займаються боксом професійно, не приймають участь у чемпіонатах, бокс не є їхньою справою. Бокс для – них – хобі, задоволення, досуг, розгрузка чи активний відпочинок.» - зазначає організатор шоу Олександром Погодіними.