У Івано-Франківську автор Макс Кідрук презентує роман «Не озирайся і мовчи»

У Івано-Франківську автор Макс Кідрук презентує роман «Не озирайся і мовчи»
219453 ПЕРЕГЛЯДІВ

7 грудня у Івано-Франківському академічному обласному театру ляльок ім. Марійки Підгірянки відбудеться презентація книги Макса Кідрука «Не озирайся і мовчи».

«Батько змалечку підсадив мене на книги про мандри. Я мріяв мандрувати, набиратися досвіду, про це писати і з того жити. Але в той час – на початку 90-х - навіть мріяти про те, щоб бути професійним письменником в тій Україні, за тих умов – це було щось співмірне з божевіллям. Тому коли дійшло до вибору майбутньої професії, я навіть не затинався про кар’єру письменника.» - зазначає Макс Кідрук.

100 міст, більше 130 презентацій і 65 днів у дорозі, – такі показники найбільшого на сьогодні туру на підтримку книги в Україні. Письменник Макс Кідрук цієї осені презентуватиме новий роман «Не озирайся і мовчи» у обласних центрах та невеличких містах нашої країни.

«Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся, – йдеться в анотації.

Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» – це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії», – уточнює автор.

Мої відео