​Ольга Горбачова у Харкові із фестивалем "Сонце"

​Ольга Горбачова у Харкові із фестивалем "Сонце"
109817 ПЕРЕГЛЯДІВ

8 жовтня Ольга Горбачова вперше поділиться з усіма жінками іменами майстрів і правилами щасливих особистих відносин, які допомогли їй відновити сім'ю. Захід відбудеться у Харківському державному академічному драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка.

Артистка і ментор оголосила про унікальний жіночому фестивалі «Сонце», з яким цієї осені вирушає в тур по містах України. За словами Ольги, це перший в Україні соціально-музичний проект для розвитку жінок, пар та сімей. Вона не тільки готує красиву сольну програму, але і везе з собою фахівців різних напрямків, які працюють особисто з нею останні роки.

Ольга Горбачова - артистка, автор пісень, телеведуча, ментор, володар найвищої нагороди в сфері журналістики «Золоте перо». Жінка, що зуміла кардинально змінити своє життя завдяки внутрішньому розвитку.

«Секрет нашої молодості і щастя насправді полягає у тому, щоб ми знаходили час для себе. Я хочу Вам допомогти розібратися в тому, що заважає Вам бути щасливими, люблячими, улюбленими і сяючими. Одного разу з цієї пастки нелюбові і нещастя мені допомогли вибратися дуже хороші люди і фахівці. І тепер вони відправляються зі мною в тур, щоб допомогти Вам розкрити свій жіночий потенціал. Кожна з нас знаходиться тут, щоб сяяти. І фестиваль Сонце про те, як сяяти в любовному, сімейному та серцевому Житті Жінки. Лекції моїх улюблених майстрів розкажуть Вам протягом фестивального дня про дуже глибокі речі, а мій сольний концерт увечері перетворить цей день на справжнє свято жіночої сили». – розповідає Ольга Горбачова.

«Секрет нашої молодості і щастя насправді полягає у тому, щоб ми знаходили час для себе. Я хочу допомогти розібратися в тому, що заважає жінкам бути по-справжньому щасливими, люблячими, улюбленими і сяючими. Одного разу з цієї ілюзорної пастки нелюбові і нещастя мені допомогли вибратися дуже хороші люди і фахівці. Тепер ці майстри відправляються зі мною в тур, щоб допомогти вам розкрити свій жіночий потенціал. Кожна з нас знаходиться тут, щоб сяяти. І фестиваль Сонце, про те, як сяяти в любовній, сімейної та серцевої Життя Жінки. »

Формат фестивалю «навчання + концерт» незвичайний - днем в програмі фестивалю заявлені лекції на теми сімейного і сексуального освіти, а ввечері гостей чекає концерт-свято Ольги Горбачової.

Відвідавши лекції одноденного фестивалю, Жінки зможуть дізнатися:

  • Що потрібно робити, щоб кожен день «горіли» очі?
  • Як розвинути в собі якості, які зміцнюють відносини?
  • Де брати сили на все і навіть більше?

Приєднуйтесь до свята жіночої сили. Девіз фестивалю «Я тут, щоб сяяти» - допоможе вам активувати внутрішнє Сонце і свою унікальну Зірку.

Мої відео