У Черкасах відбудеться тренінг для жінок "Почуття провини і сорому. Трансформація"

У Черкасах відбудеться тренінг для жінок "Почуття провини і сорому. Трансформація"
164626 ПЕРЕГЛЯДІВ

27 вересня у Черкасах пройде тренінг для жінок "Почуття провини і сорому. Трансформація". Це вже третій тренінг з циклу запланованих заходів в темі "Емоційний інтелект жінки". Організатором тренінгу є Вікторія Гуро.

Ми постійно прагнемо до певної ступені успішності в особистому, в професійному, в сімейному, в материнському ... Але часто на шляху встають такі звичні для всіх речі, як невпевненість, низька самооцінка, постійне моральний тиск з боку рідних і улюблених, невміння говорити " немає "і відстоювання власної території і власної волі. І, не дивлячись на це, кожна з нас, жінок, не важливо скільки нам років, хоче просто бути щасливою! Ось тільки щастя не може оселитися там, де є сором і вина, де є такі кайдани, від яких всі хочуть позбутися, щоб відчувати себе легкої, мрійливої, закоханої в себе і прийняття, і в тих людей, які нас оточують. На тренінгу кожна з вас отримає ключики, за допомогою яких можна буде відкрити двері, за якими приховані образи, печалі, страхи, вина, сором, жаль ...

Пізнати себе - це складний і цікавий процес. Тому чекаю всіх на тренінгу, хто мріє про легкість і турбується про власне здоров'я, щоб:

  • навчитися позбуватися від провини і сорому;
  • знайти зручні для себе практики щоб працювати і в домашніх умовах;
  • розвивати власний емоційний інтелект;
  • ставати впевненою і щасливою!
Мої відео