​У Дніпро приїде «Ревізор»

​У Дніпро приїде «Ревізор»
109825 ПЕРЕГЛЯДІВ

30 вересня о 19:00 у будинку культури міста Дніпро відбудеться театральна вистава «Ревізор». Роздуми постановників над похмурим гоголівським «Ревізором» очікуються з елементами казковості, але, як і передбачає таке забарвлення – за видимою легкістю виблискуватиме алегорія тваринної природи людини у яскравому привабливому вбранні. Придивімося до героїв відомої історії ще раз.

Комедія про авантюристів і жуликів, хоча і написана півтора століття назад, залишається гранично сучасної. За ширмою класичного сюжету ховаються всі ознаки нашого часу: хабарництво, самоуправство, беззаконня. І хоча весь спектакль глядач сміється, надриваючи живіт, в фіналі його чекає одкровення. Виявляється, сміх-то, крізь сльози.

«Ревізор» - спектакль, який сповнений гоголівських дьяволіческіх жартів і комічних ситуацій. Злегка актуалізований матеріал у виставі заслуженого діяча мистецтв України В'ячеслава Жили, звучить по-новому хльостко і енергійно. Впізнавані характери, недвозначні натяки, - правду в постановці тісно перемішують з жартом.

І, звичайно ж, на сцені «Ревізора» улюблені артисти - Ліля Ребрик, Олексій Вертинський, Ксенія Вертинська, Володимир Горянський, Олександр Папуша, Олександр Меламуд, Олександр Жила, Валерій Шалига, Володимир Ращук, Андрій Кронглевскій, Віталій Ажнов, Петро Русаненко, Володимир Захарченко.

Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України В'ячеслав Жила; композитор - Юрій Дзвонар; продюсер - Слава Жила.

Мої відео