«Круглий стіл» на тему: «Парламентська платформа боротьби з туберкульозом: об’єднуємо зусилля для подолання епідемії»

«Круглий стіл» на тему: «Парламентська платформа боротьби з туберкульозом: об’єднуємо зусилля для подолання епідемії»
164670 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Круглий стіл» на тему: «Парламентська платформа боротьби з туберкульозом: об’єднуємо зусилля для подолання епідемії» (вул. Грушевського, 5, конференц-зал).

 Захід відбудеться 3 жовтня, метою якого є ефективне об’єднання зусиль усіх зацікавлених сторін щодо боротьби з туберкульозом.
На жаль, проблема наявності епідемії туберкульозу в Україні залишається однією з найактуальніших. На сьогодні Україна має найгірші в Європі показники успішності лікування туберкульозу - щорічно в нашій державі туберкульоз діагностується у понад 30 тисяч осіб (4 нові випадки щогодини), кожен восьмий хворий помирає.
Що можуть зробити депутати для подолання 22-річної епідемії в Україні? Як відбуватиметься взаємодія Парламентської платформи з міністерствами та громадськими організаціями? На що чекають від парламентаріїв колишні пацієнти з туберкульозом?
Ці та інші питання присутні зможуть задати організаторам та партнерам ініціативи, серед яких, зокрема:
• Сергій Кіраль, народний депутат України (фракція «ВО «Самопоміч»), заступник голови Комітету з питань промислової політики та підприємництва, заступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи;
• Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я України;
• Андрій Клепіков, Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я»;
• Розанна Флурі, регіональний директор Глобального Кокусу проти ТБ у регіоні СЄЦА;
• Ольга Кліменко, колишній пацієнт, автор книги «Світ в мені. Сповідь туберкульозника».

                                 

Захід відбудеться за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я», який є координаційним центром від організацій громадянського суспільства щодо співпраці з Глобальним Кокусом проти туберкульозу (www.globaltbcaucus.org) в Україні. Глобальний Кокус проти туберкульозу – унікальна міжнародна мережа, що діє в світі з 2014 року та об’єднує понад 1500 парламентаріїв, прихильних боротьбі з туберкульозом, зі 130 країн.
До участі у заході запрошені народні депутати України, делегати ключових міжнародних організацій, керівники дотичних органів виконавчої влади, представники громадянського суспільства, пацієнти та люди, яких торкнулася проблема туберкульозу, представники ЗМІ.
В результаті обговорення проблеми та напрацювання консолідованих позицій учасників «круглого столу» заплановано підписання спільної Декларації щодо подолання епідемії туберкульозу в Україні.
Початок реєстрації – о 13.30.
О 14.15 відбудеться тематичний брифінг учасників «круглого столу» (вул. Грушевського, 5, press-point). Також, під час ранкового пленарного засідання Верховної Ради України буде оголошено про створення міжфракційного депутатського об’єднання «Парламентська платформа боротьби з туберкульозом».
Будемо вдячні за повідомлення про участь у вказаному заході до 28 вересня шляхом надсилання інформації (ПІБ та поштова адреса) на e-mail: [email protected]. Контактна особа: Матусевич Олеся (м.т. +3097430 53 40).

Мої відео