УКРАЇНА ІНФОРМ

Ідентифіковано вісьмох так званих «правоохоронців лнр», які перейшли на бік ворога та служать державі-агресору

Ідентифіковано вісьмох так званих «правоохоронців лнр», які перейшли на бік ворога та служать державі-агресору

За процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури сімом громадянам України заочно повідомлено про підозру. Їм інкриміновано добровільне зайняття посад у незаконно створених правоохоронних органах на тимчасово окупованій території (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Встановлено, що влітку 2022 року колишній правоохоронець одного з райвідділів ГУНП в Луганській області добровільно пішов на службу до ворога.

Підозрюваний обійняв рядову посаду в так званому «мвд рф лисичанский».

Інші шестеро осіб у 2025 році долучились до служби в незаконних правоохоронних органах «лнр» і стали «прокурором по надзору за соблюдением законов в исправительных учреждениях лнр», «и.о. стаханово-алчевского межрайонного природоохранного прокурора лнр», «старшим помощником прокурора города ровеньки лнр», «старшим помощником прокурора города брянки лнр», «помощника прокурора города брянка лнр», «начальником отдела кадров прокуратруры лнр».

Крім того, прокурори направили до суду обвинувальний акт стосовно екссекретаря судового засідання Краснодонського міськрайонного суду Луганської області, яка після повномасштабного вторгнення рф стала «помощником прокурора краснодонского района лнр».

Усі фігуранти регулярно беруть участь у проведенні офіційних заходів, організованих місцевою окупаційною владою, виконують накази вищого керівництва та підтримують агресію проти України.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ТУ ДБР, розташованого у м. Краматорську.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Відділ інформаційної політики Луганської обласної прокуратури

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео