УКРАЇНА ІНФОРМ

Українські пенсії більше не оподатковуватимуться

Українські пенсії більше не оподатковуватимуться

Довгоочікуваний закон, затверджений президентом України Петром Порошенком, почне свою дію першого числа через місяць після публікації.

Варто відзначити, що відміна оподаткування поширюється як на пенсії, так і на суму пенсійних індексацій. Проте, закон не має юридичної сили, якщо сума пенсій становить більше десяти розмірів прожиткового мінімуму. У такому випадку оподаткування складе базову ставку у 18%.

Крім того, закон не діє для пенсій, отриманих з іноземних джерел, якщо вищезазначені гроші, згідно законодавству країни-платника, підлягають оподаткуванню. Але це правило не стосується тих військових пенсій, чия виплата регламентована статтею 10 Конституції України та надає, у такому випадку, статус ветерана війни.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео