УКРАЇНА ІНФОРМ

Безвізовий режим для України опинивсяя під загрозою: експерт назвала причину.

Безвізовий режим для України опинивсяя під загрозою: експерт назвала причину.

Національне агентство по боротьбіз корупцієюоголосило тендер на проведення аудиту реєстра електронних декларацій. Громадські працівникивважають, щоце робиться для того, щобзнищити систему і в кінцівзагалі позбутися е-декларацій.

Член громадського люстрційного комітету Олксандра Дрік повідомила журналістам, що аудит міг терміново знадобитися керівництву НАБК, щоб легалізувати відсутність результатів перевірки декларацій. В той же час, експерт Центру протидії корупції Анастасія Красносельска вважає, що закриттяелектронного реєстру стане скандальним кроком, якийможе призвести до призупинення безвізового режиму для українців.«Буде провальноте, про що мизвітували перед ЄС за безвізовий режим», - заявила Красносельска.

«Ви не повірите, але владазнову хочезнищити систему е-декларування. На цей раз, з-за аудиту реєстра декларацій», - говориться на сторінці Центру протидії корупціїу Фейсбуці.

Відмінити тендер на аудит реєстру е-декларацій НАБК закликаєміжнародна антикорупційнанеурядова організація «Transparency International».

Нагадаємо, аудит повинен бути проведений до 22 грудня. Суспільні організації попереджують, що кримінальнісправи, відкриті по заключенням электронних декларацій, зрештою можуть закрити.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео