УКРАЇНА ІНФОРМ

«Укртранснафта» скоро матиме нового голову

«Укртранснафта» скоро матиме нового голову

На наступному тижні буде визначений новий очільник компанії «Укртранснафа». У Міністерстві розповідають, що кандидат на цю посаду буде обраний за допомогою конкурсу і замінить Юрія Мірошника, який керував компанією з 19 березня.


На наступному тижні буде визначений новий очільник компанії «Укртранснафа». У Міністерстві розповідають, що кандидат на цю посаду буде обраний за допомогою конкурсу і замінить Юрія Мірошника, який керував компанією з 19 березня.
Імовірно, як зазначають джерела з Кабінету міністрів, на початку наступного тижня буде обрано тимчасово виконуючого обов’язки голови «Укртранснафти» і проведено конкурс на заміщення посади. З 19 березня цю посаду обіймав Юрій Мірошник, призначений після відсторонення від крісла голови Олександра Лазорко, якого вважають особою, підконтрольною групі «Приват».
Саме зміна керівництва «Укртранснафти», як вважається офіційно, спричинила захоплення підприємства озброєними людьми, з чим пов’язана і участь у пригоді Ігоря Коломойського, який невдовзі після цієї події подав у відставку і залишив посаду голови Дніпропетровської області.
Геннадій Корбан розповідав, що раніше сам екс-губернатор Дніпропетровщини пропонував Петру Порошенку провести конкурс на посаду очільника цієї компанії. Звільнення ж Олександра Лазорка ініціював Володимир Демчишин, звинувативши його у розтраті великої суми грошей для зберігання технологічної нафти на потужностях групи «Приват».

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео