УКРАЇНА ІНФОРМ

Європейський союз не дозволить відмінити санкції проти Росії

Європейський союз не дозволить відмінити санкції проти Росії

Хоча Сенат Франції, проголосувавши за відміну антиросійських санкцій у вигляді пом’якшувальної резолюції, і отримав підтримку деяких членів парламенту ЄС, загальна думка країн-учасниць Євросоюзу щодо російської агресії по відношенню до української сторони досить категорична.

Як мінімум, санкції проти РФ продовжать ще на 6 місяців – тобто до грудня поточного року. Хоча під час обговорення вищезазначеного питання ЄС і мав деякі побоювання щодо Греції, Італії та Угорщини, котрі підтримали Францію у контексті відміни антиросійських санкцій, консенсусу учасниці Європейського союзу досягли на диво швидко.

Цікаво, що за подовження санкційного строку проголосували навіть ті держави, котрі раніше обирали більш миролюбну тактику вирішення навіть найскладніших питань.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео