УКРАЇНА ІНФОРМ

Принц Гаррі приміряв новий образ


Онук британської кололеви Єлизавети ІІ, принц Гаррі на деякий час попав у «зону тиші», адже його зовсім не турбували папарацці, а преса не друкувала його фото. Причина в тому, що один із претендентів на королівську корону наразі перебуває на Чорному континенті. В Африці принц Гаррі займається порятунком рідкісних тварин, котрі дуже часто стають жертвами браконьєрів. Під час свого перебування в Африці Гаррі побував в центрі захисту осиротілих бегемотів в ЮАР. Однак його прихильників більше вразила не турбота про тварин, а зміна іміджу.

Юнак, в чиїх жилах тече блакитна кров, відпустив собі руду бороду. Зміну образу члена монаршої сім’ї фанати прокоментували, як деталь, котра придає принцу веселого вигляду і викликає посмішку.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео