УКРАЇНА ІНФОРМ

Місяцехід Ауді готують до польоту


Компанією Ауді була розпочата підготовка свого місяцеходу Lunar Quattro до польоту. У найближчий час місяцехід буде передано до берлінської технічної групи Part-Time Scientists, котра братиме участь у конкурсі Гугл Lunar XPRIZE.

Ця програма присвячена космічним польотам, взяти участь у ній можуть компанії та інженери з усіх куточків світу. Призовий фонд конкурсу складає тридцять мільйонів доларів.

У змаганні переможе команда, котра зможе відправити всюдихід на супутник Землі. Основним завданням конкурсу являється прогулянка всюдиходу по поверхні Місяця, щонайменше п’ятсот метрів та зйомка фото та відео високої якості.

Запустити пристрій заплановано на наступний рік.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео