УКРАЇНА ІНФОРМ

Ноу-хау по-франківськи

Сьогодення диктує свої вимоги, одна з яких - економія енергопостачання. Саме тому настільки актуальною є тема, щодо застосування новітніх технологій при утепленні та обігріві житлових будинків.

Франківські підприємці на одній із нарад продемонстрували саморегуляційну інфрачервону нагріваючу плівку, яку виготовляє компанія KS-KOREA, а в Україні її інтереси представляє львівська компанія «МАКС-ЕКО».

За словами Володимира Шевціва, така плівка здатна зберегти до 35 відсотків енергії та знизити рівень енергоспоживання в будівлі. Така чудо-плівка встановлюється на стіну, стелю, підлогу.

Представник ТзОВ «“Торговий дім “БЕТОЛЬ”» Олексій Лобойко також здійснив презентацію нового теплоізоляційного матеріалу, котрий відтепер став прекрасною альтернативою для пінопласту.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео