УКРАЇНА ІНФОРМ

Японія планує проводити інвестиції в Україні

Японія планує проводити інвестиції в Україні

 У 2020 році Японія хоче надати матеріальну допомогу Донеччині. Уже цього року уряд Японії виділив 4 млн доларів на відбудову територій, а наступного планують підтримати медичні, освітні та економічні проекти.

 На такі кроки Японія згодилась піти після церемонії інтронізації Імператора Японії, на яку було запрошено Володимира Зеленського. Там президент обговорив питання імпорту, експорту та інші економічні питання з урядом країни. Була домовленість про те, що будуть проводитись інвестиції в Україну та процвітати японські компанії, що розташовані на території України.

У Донецькій та Луганській областях уже відновлено 400 будинків, які постраждали у результаті бойових дій, почалась реалізація багатьох проектів. Також компанія «Вода Донбасу» отримала нові автомобілі для роботи на лінії зіткнення.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео