УКРАЇНА ІНФОРМ

Про Френсіса Форда Копполу І «Хрещеного батька» знімуть окремий фільм

Про Френсіса Форда Копполу І «Хрещеного батька» знімуть окремий фільм
175534 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кінокомпанія Echo Lake Entertainment займеться виробництвом фільму про зйомки «Хрещеного батька» Francis And The Godfather, пише Deadline. Роль режисера Френсіса Форда Копполи виконає Оскар Айзек («З машини», «Зоряні війни: Скайуокер»)

У касті також значиться Джейк Джилленхол («Зодіак», «Людина-павук: Далеко від дому») - він зіграє генерального продюсера кіностудії Paramount Роберта Еванса з яким у Копполи постійно виникали конфлікти під час знімального процесу.

Сценарій написав Ендрю Фаротте - він увійшов до списку кращих неекранізірованних сценаріїв Голлівуду. Режисером проекту став Баррі Левінсон («Людина дощу», «Донні Браско»)

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео