УКРАЇНА ІНФОРМ

10 млн грн заборгованої зарплатні виплатили на Черкащині

10 млн грн заборгованої зарплатні виплатили на Черкащині
6801 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ефективна взаємодія з бізнесом та застосування комплексних інструментів впливу дозволяють податковій службі Черкащини успішно вирішувати питання ліквідації боргів із зарплати на економічно активних підприємствах. Робота у напрямі легалізації доходів та контролю за своєчасністю розрахунків із працівниками в регіоні триває у форматі конструктивного діалогу та міжвідомчої співпраці.

Так, протягом січня-травня 2026 року на засіданнях спеціальних комісій при територіальних громадах заслухано керівників 12 підприємств-боржників. За результатами проведеної роботи 10 підприємствами погашено заборгованість із виплати зарплати на загальну суму 1,9 млн грн. Це дозволило додатково спрямувати до бюджету 1,6 млн грн ПДФО та 1 млн грн єдиного внеску.

Поряд з цим ГУ ДПС заслухано керівників 27 підприємств-боржників. Завдяки конструктивному діалогу 25 суб’єкті господарювання ліквідували або суттєво зменшили борги перед працівниками. Сума виплаченої заробітної плати склала 8,1 млн грн. Бюджет отримав 5,1 млн грн ПДФО та 3,4 млн грн єдиного внеску.

Завдяки спільним зусиллям податкової служби та органів місцевого самоврядування, працівникам Черкащини виплачено 10 млн грн заборгованої зарплатні. Сумарні надходження податків та зборів за цими операціями склали 11,1 млн гривень.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео