СПІВПРАЦЯ НА ОПЕРАТИВНОМУ РІВНІ – ПОГЛИБЛЮЄТЬСЯ

СПІВПРАЦЯ НА ОПЕРАТИВНОМУ РІВНІ – ПОГЛИБЛЮЄТЬСЯ
19747 ПЕРЕГЛЯДІВ
- Плідне та ефективне співробітництво наших Командувань позитивно впливає на нарощування оперативних спроможностей та бойового потенціалу і, в кінцевому результаті, на зміцнення обороноздатності наших дружніх держав, - наголосив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв під час телефонної розмови з командувачем Оперативного командування видів ЗС Республіки Польща генерал-лейтенантом Томашем Піотровські.
Разом із тим, генерал-лейтенант Сергій Наєв зазначив, що одним із важливих елементів нарощування оперативних спроможностей Командування є участь офіцерського складу у спільних з державами-членами НАТО заходах оперативної підготовки, а також залучення міжнародних військових радників та представників тренувальних місій країн-членів НАТО до цієї підготовки.
- Першим кроком на цьому шляху у 2022 році мав би стати обмін робочими групами з вивчення досвіду оперативного планування та управління операціями, - підкреслив генерал-лейтенант Томаш Піотровські. - Дуже корисним для офіцерів була б безпосередня участь у заходах оперативної підготовки. А, саме, штабних тренуваннях і командно-штабних навчаннях у якості офіцерів відповідних штабів.
За словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, у Збройних Силах України наразі розпочато процес планування заходів міжнародного співробітництва на 2022 рік. Тому, є можливість опрацювати ці питання та забезпечити включення у плани співробітництва на 2022 рік відповідні заходи.
Користуючись нагодою, генерал-лейтенант Сергій Наєв запросив свого польського колегу відвідати багатонаціональну фазу стратегічних командно-штабних навчань “Об’єднані зусилля - 2021”, яка буде проходити 28-30 вересня в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки на Львівщині.
Разом переможемо!
Відділ зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео