ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ ОТРИМАЛИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ ОТРИМАЛИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ
425681 ПЕРЕГЛЯДІВ
 
Представники міжнародної стратегічної ініціативи «Допомога Схід» доставили гуманітарний вантаж до військово-медичних закладів на сході України.
Як зазначив засновник гуманітарної ініціативи, командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, цього разу гуманітарну допомогу отримав Військово-медичний клінічний центр Східного регіону, Маріупольський військовий госпіталь та 65-й військовий мобільний госпіталь.
– Наша діяльність сприяє оновленню матеріальної та лікувальної бази цих медичних закладів, що допомагає військовим медикам у їхній щоденній нелегкій праці, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Командувач додав, що гуманітарний вантаж, вартість якого сягає понад 1 мільйон гривень, складається зі спеціалізованих медичних меблів та медичного обладнання.
- Завдяки попередньому вивченню потреб військово-медичних закладів, ми провели ретельний підбір медобладнання й приладдя. Ми пишаємося тим, що маємо можливість передавати необхідне обладнання, яке допомогає рятувати життя та відновлювати здоров’я українським воїнам, - підкреслив генерал лейтенант Сергій Наєв.
Слід зауважити, що у цьому році до України в рамках міжнародної стратегічної ініціативи «Допомога Схід» надійшло понад 83 тони гуманітарної допомоги медичного призначення на суму близько 30 мільйонів гривень.
Нагадаємо, що постійними партнерами міжнародної стратегічної ініціативи «Допомога Схід» є Асоціація «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» на чолі з віцепрезидентом Діаною Дольс, Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України – президент Леонід Костюченко, а також українське підприємство «Санагро Україна», координатор стратегічної гуманітарної ініціативи “Допомога Схід” офіцер цивільно-військового співробітництва Борис Кутовий.
Разом переможемо!
Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України
Мої відео