ОПЕРАТИВНИЙ ЗБІР КОМАНДУВАННЯ ОБ'ЄДНАНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

ОПЕРАТИВНИЙ ЗБІР КОМАНДУВАННЯ ОБ'ЄДНАНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
32830 ПЕРЕГЛЯДІВ
ОПЕРАТИВНИЙ ЗБІР З КЕРІВНИМ СКЛАДОМ
Під керівництвом командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва проводиться оперативний збір з керівним складом Командування із залученням представників органів військового управління ЗС України, а також інших складових сектору оборони та безпеки.
Як повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв, метою цього заходу є підтримання індивідуальних спроможностей, формування необхідного рівня теоретичних знань, умінь та фахової майстерності під час планування застосування, всебічного забезпечення угруповань військ та управління ними у ході ведення операції Сил оборони.
– Система військового управління має забезпечувати ефективне та безперервне управління військами, а також оперативне реагування на виклики й загрози в сучасному безпековому середовищі у мирний час, під час особливого періоду та за умов введення воєнного стану, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Командувач додав, що цього разу до проведення оперативного збору також запрошені представники держав-членів Північноатлантичного альянсу, а саме – Збройних Сил Великої Британії.
Серед лекторів – представники Корпусу швидкого реагування НАТО бригадний генерал Метью Джон Бірч і полковник Рой Натараян, а також представник операції «Орбітал» майор Вільям Росс.
– Під час лекційних та практичних занять учасники збору додатково вивчатимуть основні принципи керівництва, прийняті у державах-членах Альянсу, відповідні стандарти та штабні процедури НАТО у процесах планування та управління Силами оборони, – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За результатами проведених заходів оперативної підготовки будуть сформовані дієві пропозиції щодо узгодження й імплементації процесів та форматів планування й управління, прийнятих у державах-членах НАТО, у подальшій діяльності Командування об’єднаних сил ЗС України.
Варто зазначити, що одразу по завершенню оперативного збору з особовим складом Командування об’єднаних сил ЗС України, представниками інших органів військового управління та інших складових сектору оборони та безпеки буде проведено навчання з питань оборонної тематики.
Разом переможемо!
Відділ звʹязків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України
Мої відео