115 окрема механізована бригада ЗСУ – це герої, які пліч-о-пліч зі своїми побратимами боронять нашу неньку Україну від ворога кожного дня

115 окрема механізована бригада ЗСУ – це герої, які пліч-о-пліч зі своїми побратимами боронять нашу неньку Україну від ворога кожного дня
298006 ПЕРЕГЛЯДІВ

Саме тому кожен з нас розуміє, що підтримувати наших хлопців є дуже необхідним, бо саме завдяки ЗСУ ми можемо спокійно жити в такий нелегкий час.

Неоціненний вклад задля підтримки наших воїнів зробили волонтери громадської організації "Рівне-ТАКМЕД", що займаються підготовкою з тактичної медицини ще зі славнозвісного 2014 року. Засновниками даної організації є інструктори, які мають досвід проведення навчань для цивільних та мобілізованих на полігоні й в зоні АТО. Основною метою ж стали підготовка усіх зацікавлених людей до надання першої до медичної допомоги та організації медичної допомоги у надзвичайних, екстрених ситуаціях й не тільки.

Дана організація активно працює над закупівлею транспорту для ЗСУ та доставленням автомобілів із-за кордону. Доставляючи чотири нові бойові машини, волонтерка Тетяна Воронцова, що є й головою організації, відвідала позиції 115 бригади й дізналася нові історії порятунку життів військових цими автомобілями.

          За словами військових, автомобілі дуже міцні та зручні, у них легко вміщається зброя та необхідна техніка або екіпірування, яке потрібно перевозити з однієї точки до іншої. Також, при необхідності, в них можна відпочити зручно та комфортно, чого дуже не вистачає на передовій. Не менш важливими є й прохідність і маневровість авто. Підтвердженням цьому є історія, в якій даний транспорт зміг обійти заміновані частини дороги й зберегти життя та здоров’я пасажирам, натомість БМП, що їхав позаду, не зміг проскочити міни й підірвався на них.

          В чому ж полягає необхідність саме таких автомобілів? Дане авто було викуплене волонтерами у Німеччині за підтримки Литви для потреб військових. Всі показники, а особливо легкість та міцність є головними критеріями військового транспорту. Також необхідність пояснюється й тим, що ворог, бачачи авто на дорозі, розуміє, що там можуть бути військові чи військове керівництво або допомога: харчі зброя чи інші необхідні речі. В таких випадках їх головна ціль – це знищення транспорту будь-яким способом.

          Не рідко на таких машинах вивозять і постраждалих чи звичайних мирних жителів, що стали жертвами війни та окупантів в цілому. Швидкість та мобільність рятує в більшості випадків, адже попереду завжди може очікувати небезпека, а допоки ворог на нашій землі, то іншого можна і не чекати.

          Дуже важливо забезпечити наші Збройні Сили якісним транспортом, щоб вони не тільки мали можливість переміщуватися фронтом, але й рятували себе та інших. Ми не рідко бачили чи чули, що російські солдати обстрілювали як мирних людей, так і будь-який транспорт в цілому. Тому забезпечивши їх відповідною технікою, допоможемо та вбережемо їх життя. Кожного дня волонтери збирають кошти на найнеобхідніше і підтримуючи, ми допомагаємо нищити ворога і рятуємо тих, кому це так необхідно.

          Підтримка волонтерів в цій боротьбі не менш важлива, адже знайти, домовитись, придбати та доставити – це довгі та тяжкі процеси. За словами самої ж Тетяни Воронцової, коли було придбано один із доставлених автомобілів, його власноруч доставляли до України. Коли вони були на півдорозі, у Польщі у машини відмовило зчеплення. Довелося негайно шукати СТО, які не працюють у вихідні. На щастя, вдалося знайти чоловіка, який допоміг доставити автомобіль.

          Машина на війні – це життя, адже вона здатна вивезти з-під обстрілів та швидко доставити до медичної чи іншої допомоги. Тому варто допомагати придбати автомобілі або, за можливості, дарувати свої старі машини нашим воїнам, щоб пришвидшити перемогу і зберегти якомога більше життів.

Теги: 115 окрема механізована бригада, 115 механізована бригада, 115 бригада, 115 окрема механізована бригада зсу, 115 механізована бригада зсу, 115 бригада зсу
Мої відео