115 окрема механізована бригада ЗСУ : Кожен український воїн, що стоїть на захисті нашої Батьківщини – це герої, незламні та непереможні

115 окрема механізована бригада ЗСУ : Кожен український воїн, що стоїть на захисті нашої Батьківщини – це герої, незламні та непереможні
311461 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кожен український воїн, що стоїть на захисті нашої Батьківщини – це герої, незламні та непереможні. Серед таких є і наші Боги війни, а саме 115 бригада Збройних Сил України до складу якої входять воїни із різним військовим досвідом, але їх ціль одна: тільки вільна Україна, єдина, де немає місця жодному ворогу.

Всі вони різні, але і такі схожі водночас. Хтось був добровольцем, що кинувся на захист рідних і країни, як тільки лихо постукало у двері, а хтось боронив Україну ще з часів 2014-2015 років. Єдина ціль і єдині бажання – це поріднило кожного і зробило їх братами, що пліч-о-пліч захищають кожного.

Ще з перших місяців війни, коли все тільки-тільки починалося і ворог гучним маршем вибухів намагався пробитися до столиці, вони стрімко кинулися на захист. Хоробрість, відвага, впевненість та віра в те, що є ціллю – кредо кожного з них і саме це дало їм сили влучно та злагоджено нищити окупантів одного за одним. Де б ворог не ховався, де не намагався пройти чи навіть втекти, всюди його настигала кара 115 бригади ЗСУ.

Підтримуючи один одного, навчаючи на основі власного досвіду, вони стають сильніші й дають силу іншим. На відміну від ворога, вони чітко розуміють цілі та ідуть до мети у власному ритмі. Знаходять, готуються та нищать, а не кидаються від можливості до можливості, як залякані їх славою вороги.

          Там, де є вони, ворог тікає з поля бою від страху, а якщо ні, то ЗСУ вкаже їм напрям за їхнім же кораблем. Віримо у наших непереможних героїв! Віримо у 115 бригаду ЗСУ і дуже дякуємо за хвилини спокою та миру!

 

 

Теги: 115 окрема механізована бригада, 115 механізована бригада, 115 бригада, 115 окрема механізована бригада зсу, 115 механізована бригада зсу, 115 бригада зсу
Мої відео