Через обстріли Торецьк залишився без води

Через обстріли Торецьк залишився без води
111638 ПЕРЕГЛЯДІВ

Місто Торецьк на Донеччині тимчасово позбавлений водопостачання. Причиною стало пошкодження водогону у результаті обстрілу військами проросійських окупантів, який був вчинений ввечері 17 грудня.

Донецька обласна адміністрація повідомила про імовірне пошкодження водогону Горлівка-Торецьке. Аварія сталася поблизу міста Торецька Донецької області. Спричинив її обстріл, учинений проросійськими бойовиками, що вівся ввечері 16 грудня.

Точні дані щодо ступеня і характеру пошкодження невідомі – для цього мають провести спеціальне розслідування. У зв’язку з цим місцеві органи влади не повідомляють конкретний термін, у який мають бути виконані ремонтні роботи. Попереджають жителів лише про необхідність зробити запас води для пиття та іншого використання.

Як повідомляє прес-служба збройних сил України, протягом минулої доби незаконними проросійськими угрупуваннями було порушено існуючі Мінські домовленості та обстріляно українські сили 5 разів. Обстріли велися з різних видів зброї та були спрямовані у Донецькому, Луганському та Маріупольському напрямах. У результаті одного з обстрілів села Чермалик Волноваського району отримав поранення місцевий житель.

Мої відео