Військові привітають дітей прифронтової зони зі святом Миколая

Військові привітають дітей прифронтової зони зі святом Миколая
83815 ПЕРЕГЛЯДІВ

Діти прифронтової зони на Донеччині отримають додаткові подарунки від Святого Миколая. Про це потурбуються українські військові. Цього року вони традиційно презентують малечі солодкі подарунки.

У соціальній мережі прес-служби штабу операції Об’єднаних сил повідомили, що військові організують привітання з нагоди Дня Святого Миколая для дітей, що проживають у прифронтовій зоні на Донеччині. Святкова акція, яка має назву «Солодощі від Командувача», триватиме протягом грудня і січня. У цей період пакунки з солодощами отримують близько 10 тисяч малюків з Донецької та Луганської областей.

18 грудня вже відбулася перша зустріч військових з малечею села Опитне Бахмутського району. Діти зустріли гостей концертом, а після його закінчення отримали солодкі подарунки до свята. Приємний знак уваги українських захисників отримали близько 300 маленьких мешканців села. Командувач ООС Сергій Наєва побажав малюкам миру і святкового настрою.

Ця акція є частиною ініціативи командувача Сергія Наєва. Загалом стратегічно-гуманітарна ініціатива, що має назву «Допомога Схід», полягає у  наданні різнопланової допомоги громадянам, які живуть поблизу лінії розмежування.

Мої відео