Савченко не вповноважена займатися питанням звільнення бранців

Савченко не вповноважена займатися питанням звільнення бранців
135933 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Таке повідомлення зробив радник голови СБУ Юрій Тандіт. Чиновник запевнив, що нардепа не уповноважували вести переговори.
     За словами Тандіта, питанням заручників можуть займатися виключно компетентні органи в рамках Мінських домовленостей. Зокрема, зараз ця робота знаходиться в компетенції Служби безпеки України та гуманітарної групи в Мінську. За словами пана Тандіта, схему обміну заручниками, яку обговорювала Савченко на зустрічі з ватажками ЛНР і ДНР, раніше вже озвучувала українська сторона. Так в листопаді цього року влада України запропонувала обміняти 228 бойовиків на 57 українців. Тандіт запевнив, що вони звіряли кожне призвіще зі списку та ретельну перевіряли надану інформацію сепаратистами щодо бранців.

     Тандит припустив, що Савченко могла озвучити слова керівника СБУ Василя Грицака, який нещодавно відвідав Краматорська та заявив, що готовий обміняти чотирьох сепаратистів на одного героя. Загалом коментувати вчинок нардепа пан Тандіт відмовився.

     Нагадаємо, днями Надія Савченко організувала зустріч з ватажками бойовиків і провела з ними переговори щодо обміну полоненими. За її словами, вони домовилися про формулу обміну: один за чотирьох. Також вони склали формальні списки, в яких йдеться про передачу 226 полонених із української сторони в обмін на 52 людей з полону бойовиків. Насамкінець вона додала, що скоріш за все така зустріч не остання, ймовірні й інші переговори.

     Президент України Петро Порошенко прокоментував самовільну організацію зустрічі нардепу з бойовиками. За його словами, такий вчинок не принесе нічого корисного ані Україні, ані самій Савченко.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео