УКРАЇНА ІНФОРМ

На Донеччині продовжуються провокації з боку агресора

На Донеччині продовжуються провокації з боку агресора

На Донеччині й досі не спокійно: там продовжує рости напруга. Таку інформацію висловила заступник Генеральний секретар північноатлантичного Альянсу Роуз Гетемюллер, зазначається на офіційному сайті НАТО.

Також вона розповіла про свою зустріч із спецпредставником Сполучених Штатів Америки в Україні Куртом Уолкером. Вони підняли питання щодо безпеки у Донецькому та Луганському регіонах, а також обговорили процес реформування та підтримку країни з боку Альянсу.

Пані Роуз зауважила, що вони зійшлися на думці з Уолкером, що в Україні триває постійна ескалація на Донеччині та неспокійної ситуації на кримському півострові. Теж вона зауважила, що російська влада має якнайшвидше почати реалізовувати Мінські угоди, оскільки це надважливо для стабілізації ситуації в Україні та підняття безпекового рівня в країні.

Насамкінець пані Роуз підкреслила, що Альянс і надалі підтримуватиме Україну своїми політичними рішеннями.

Додамо, на Донбасі регулярно продовжуються збройні провокації з боку ворога. За підсумками 26 липня 2017 року в зоні АТО активно обстріляли Авдіївку, і один український військовий отримав поранення.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео