На Донеччині поліцейські врятували самогубцю, який стрибнув з балкона та завис

229021 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Люди, допоможіть!» - несамовитий жіночий крик почув сержант поліції Артем Абраменко, який здійснював охорону адмінбудівлі обласного главку поліції в Маріуполі. Він терміново доповів про це черговому Руслану Михавчуку, та разом поліцейські кинулися на допомогу. Вони побачили чоловіка, який висів на білизняних мотузках на балконі четвертого поверху. Правоохоронці не дали людині зірватися: затягнули до квартири та викликали «швидку допомогу». Як повідомила мати врятованого, він намагався накласти на себе руки.
Подія сталася вчора, 15 червня, близько 19:00 в одній з п’ятиповерхівок поблизу Головного управління Нацполіції в Донецькій області.
Молодший інспектор відділення охорони адмінбудівлі ГУНП в Донецькій області Артем Абраменко першим зреагував на крик про допомогу. Він негайно повідомив старшому інспектору з особливих доручень, черговому Руслану Михавчуку. Змінившись з поста, поліцейські за лічені хвилини опинилися на місці події.
«Чоловік не міг поворухнутися, зависнувши на висоті. Його з останніх сил намагалася втримати літня жінка, яка була у шоковому стані та сама ледь стояла», - розповідають співробітники поліції.
Руслан та Артем кинулися до квартири та за руки і ноги витягли потерпілого з балкону. Як виявилося, 62-річний чоловік, перебуваючи в нетверезому стані, вирішив вкоротити собі віку, стрибнув униз.
«Син пішов на балкон, а потім чую - кричить: «Дай руку!». Виходжу – а він за балконом висить, - жінка задихається від пережитого та ледве стримує сльози. - А я ж не можу його витягнути ніяк. Тримаю за ногу, як можу, однією рукою… Кричала на вулицю «люди, допоможіть», а люди проходять повз. Спасибі, хлопці, поліцейські, почули, прибігли. А так би все… Дай бог їм здоров’я, врятували».
Чоловіка госпіталізовано. Поліцейські також викликали «швидку допомогу» його літній мамі, якій стало зле.
Керівництво поліції Донеччини подякувало Артему Абраменку та Руслану Михавчуку за врятоване життя.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео