НА СУХОДОЛІ, У МОРІ ТА НЕБІ

НА СУХОДОЛІ, У МОРІ ТА НЕБІ
332074 ПЕРЕГЛЯДІВ

На півдні України завершено тактико-спеціальні тренування підрозділів, які підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України.
Військові маневри під загальним керівництвом командувача генерал-лейтенанта Сергія Наєва, відбувалися на полігонах бойової підготовки відразу двох областей – Херсонської та Запорізької, а також в акваторіях Чорного та Азовського морів.
— За задумом, перший етап тренувань наших підрозділів почався з десантування українських “крилатих піхотинців” у Херсонській області, — повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв. — Гелікоптерами підрозділ Десантно-штурмових військ Збройних Сил України було швидко доставлено на один із загрозливих напрямків задля утримування противника, що висадився на морське узбережжя.
Як повідомив командувач, воїни-десантники здійснили висадку посадочним способом. Після цього вийшли до вказаного району, взявши під контроль панівну висоту.
— Водночас екіпажі вертольотів армійської авіації вдосконалили свою льотну підготовку, дії при висадці повітряного десанту, а також взаємодію з командирами десантно-штурмових підрозділів, — зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Вже на другому етапі, до тренувань було залучено важку артилерію та протидесантний резерв зі складу основних сил.
За словами командувача, воїни-артилеристи своєчасно здійснили багатокілометровий марш до району зосередження, провели заходи щодо підготовки стрільби та управління вогнем, а також здійснили вогневе ураження умовного противника.
— Своєю чергою протидесантний резерв провів тренування з відбиття нападу умовного противника. Зокрема, десантники, вміло зайнявши плацдарм, всіма наявними засобами ураження зупинили наступ в глиб нашої території сил та засобів морської піхоти умовного противника, що висадилася з кораблів на морське узбережжя, — розповів генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Під час третього – останнього етапу навчань екіпажі катерної тактичної групи, під прикриттям гелікоптерів армійської авіації, пройшли через заміновану водну ділянку, після чого відбили напад ворожих артилерійських катерів.
Разом переможемо!

Мої відео