Колишньому грузинському генконсулу висунуті обвинувачення в Одесі

Колишньому грузинському генконсулу висунуті обвинувачення в Одесі
218027 ПЕРЕГЛЯДІВ

Теймураза Нішніанідза, екс-генконсула Грузії, підозрюють у розкраданні державних коштів. Таку інформацію надали в Генпрокуратурі України.

У ГПУ володіють доказами, що пан Нішніанідзе разом із поплічниками у консульстві незаконно заволодів чималою сумою. Факт зафіксований на період від початку літа 2012 року до кінця осені 2013 року. Він подав до Фіскальної служби України документи, за якими держава повинна йому як іноземцю відшкодувати близько 20 млн. гривень ПДВ. У документах значилося, що генконсул і ще кілька працівників консульства закупили чимало брендового одягу різних марок у фірмових крамницях столиці та Одеси. Як відомо, іноземці мають право повернути податок на додану вартість у таких випадках.

Відповідно повна вартість, якщо б дійсно вони закупили цей товар, складала понад 100 млн. гривень. За даними прокуратури, більше половини цих придбань відбувалися, коли Нішніанідзе був поза межами України, що, у свою чергу, унеможливлює ним купівлю одягу на українській території. Крім того, підкреслюють у Генпрокуратурі, половину придбань, за даними документів, зроблена низкою фірм, які також у зазначений період не робили жодних схожих закупівель.

Попереду на пана екс-генконсула чекає обрання запобіжного заходу, який за інформацією прокуратури, передбачає взяття підозрюваного під варту. Єдиний вихід уникнути арешту – сплатити заставу, визначену законом України.

Нагадаємо, у травні СБУ провела обшук у будинку колишнього Генерального консула і в ОДА. Проти Теймураза Нішніанідза порушено кілька кримінальних проваджень. Слідство триває.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео