Керівнику управління екології Миколаївської міської ради повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди у сумі понад 116 тис грн

Керівнику управління екології Миколаївської міської ради повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди у сумі понад 116 тис грн
223678 ПЕРЕГЛЯДІВ

24 січня 2019 року під процесуальним керівництвом Миколаївської місцевої прокуратури № 1 слідчим поліції повідомлено про підозру керівнику управління екології Миколаївської міської ради в одержанні ним неправомірної вигоди у сумі понад 116 тис грн.

У ході розслідування встановлено, що посадовець одержав зазначені кошти від підприємця за швидке та безперешкодне підписання актів приймання наданих послуг з благоустрою міста Миколаєва. 

Посадовцю повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України – одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду та третіх осіб, дій з використанням свого службового становища.

Наразі вирішується питання щодо звернення до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу. 

Розслідування триває.

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


                                                                За матеріалами прес-служби прокуратури Миколаївської області

Мої відео