На Тернопільщині викрито сільського голову, який отримав 3,5 тис доларів США неправомірної вигоди

На Тернопільщині викрито сільського голову, який отримав 3,5 тис доларів США неправомірної вигоди
167840 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прокуратурою Тернопільської області спільно з працівниками Управління Захисту економіки в Тернопільській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчого управління ГУНП в області задокументовано факт вимагання та одержання сільським головою неправомірної вигоди у 3,5 тис доларів США.

Встановлено, що сільський голова вимагав від громадянина 3,5 тис доларів США за сприяння у вирішенні питання про надання в оренду земельної ділянки у розмірі 10 га на території одного із сіл Бережанського району для ведення підприємницької діяльності. Зловмисника затримано під час одержання грошей.

Триває розслідування за ч.3 ст.368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, з використанням наданої йому влади, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Теги: На Тернопільщині 3,5 тис доларів США неправомірної вигоди