Генпрокуратурою спільно з ДБР та СБУ викрито начальника одного із районних підрозділів ДПІ ГУ ДФС у Житомирській області

Генпрокуратурою спільно з ДБР та СБУ викрито начальника одного із районних підрозділів ДПІ ГУ ДФС у Житомирській області
223718 ПЕРЕГЛЯДІВ

Департаментом організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях, спільно з територіальним управлінням Державного борю розслідувань, розташованим у місті Хмельницькому, Управлінням СБУ в Житомирській області 14.02.2019 затримано начальника одного із районних підрозділів Державної податкової інспекції ГУ ДФС у Житомирській області за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Встановлено, що посадовець вимагав та отримав неправомірну вигоду в сумі 10 тис грн за непроведення податкових перевірок фінансово-господарської діяльності приватного підприємця та невжиття заходів реагування за їх наслідками.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Теги: Державне бюро розслідувань