Сільського голову на Рівненщині викрито під час одержання неправомірної вигоди

Сільського голову на Рівненщині викрито під час одержання неправомірної вигоди
140004 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прокуратурою Рівненської області в рамках здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні спільно із співробітниками Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та Головного управління Національної поліції в Рівненській області задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди одним із сільських голів Рівненського району.

Установлено, що за надання дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території населеного пункту керівник органу місцевого самоврядування вимагав від підприємця неправомірну вигоду в розмірі 1,4 тис дол США.

14.02.2019 після передачі половини вказаної суми хабара у розмірі 700 дол США сільського голову викрито, а гроші – вилучено.

Вирішується питання про повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368 КК України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головного управління Національної поліції в Рівненській області. 

Теги: Прокуратурою Рівненської області ,Головне управління Національної поліції в Рівненській області