Генпрокуратурою подано апеляцію на рішення суду про обрання запобіжного заходу голові Херсонської облради

Генпрокуратурою подано апеляцію на рішення суду про обрання запобіжного заходу голові Херсонської облради
28295 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генеральною прокуратурою України 19.02.2019 до Київського апеляційного суду подано апеляційну скаргу на ухвалу Шевченківського районного суду м. Києва від 15.02.2019 про застосування запобіжного заходу стосовно підозрюваного голови Херсонської обласної ради.

Згідно вказаної ухвали суду до підозрюваного було застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з визначенням розміру застави у розмірі 1300 (тисячі трьохсот) розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 2 497 300 грн, яку внесено.

Прокурор у кримінальному провадженні вважає вказану ухвалу незаконною та необґрунтованою в частині визначення розміру застави та просить скасувати її і застосувати запобіжний захід голові Херсонської обласної ради у вигляді тримання під вартою в межах строку досудового розслідування без визначення розміру застави.

Нагадаємо, Генеральною прокуратурою України 11 лютого 2019 року голові Херсонської обласної ради повідомлено про підозру в організації вбивства, вчиненого з корисливих мотивів, на замовлення, з особливою жорстокістю, за попередньою змовою групою осіб, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 27, п.п. 4, 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України.

Генеральний прокурор Юрій Луценко взяв під особистий контроль розслідування кримінального провадження за фактом нападу 31.07.2018 року на в.о. керуючої справами Херсонської міської ради Катерини Гандзюк.

Також нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Теги: Генеральна прокуратура України, Київський апеляційний суд, Херсонська обласна рада
Мої відео